شنبه , 30 تیر , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

خانهتبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی

تبلیغاتی محیطی- بیلبورد
نمونه تبلیغات محیطی به صورت بیلبورد

همیشه برای شما پیش می آید که هنگام قدم زدن درر خیابان یا گشت و گذار برای خرید و … به تابلوهایی بر بخورید که یک محصول یا خدمات را تبلیغ می کند! این تابلو ها می توانند در هر انداژه ای وجود داشته باشند. شما با کمی گشت و گذار در شهر به راحتی می توانید تعداد زیادی از انواع مختلف تبلیغات محیطی را در گوشه کنار شهر مشاهده کنید. تمام این تابلو ها و تبلیغات برای شناسایی محصول و یا خدمات ارائه شده به مردم عزیز از سوی تولید کنندگان است تا مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کنند. حال ممکن است این تبلیغات مورد پسند مردم قرار بگیرد یا نگیرد، یعنی هرچه تبلیغات جذاب تر باشد مسلما مخاطبان بیشتری را جذب می کند. در این بخش قصد داریم شما را با مدل های مختلف تبلیغات محیطی آشنا کنیم.

تبلیغات محیطی چیست؟

در واقع به هر گونه تبلیغاتی که خارج از نقطه خرید مشتری (pop) انجام می شود، تبلیغات محیطی گفته می شود. در بیان ساده تر به هر گونه تبلیغاتی که در فضای بیرونی جامعه اعم از بیلبورد، استرابورد، لایت باکس و … که جهت آشنایی بیشتر مردم با محصولات و خدمات ارائه می شود، تبلیغات محیطی گفته می شود.
از معروف ترین موردهای تبلیغات محیطی می توان به بیلبوردهایی که در سراسر شهر به چشم شما می خورد اشاره کرد.

هدف اصلی تبلیغات محیطی

هدف اصلی از انجام تبلیغات محیطی، آشنایی مخاطب با محصول عرضه شده است. در تبلیغات محیطی تمام ویژگی های محصول به صورت کامل شرح داده نمی شود، بلکه سعی می شود برخی از ویژگی های خاص محصول یا خدمات ارائه شود و باید به گونه ای باشد که حس کنجکاوی مخاطب را برانگیخته کند. این امر باعث می شود تا مخاطبی که تبلیغات را مشاهده می کند برای آگاهی بیشتر از آن محصول، به دنبال آن محصول باشد. جذابیت و نوآوری در طراحی مهم ترین عامل در تبلیغات محیطی می باشد که تبلیغات جذاب تر مسلما مخاطبان بیشتری را به سمت محصول شما راهی می کند.

تبلیغات محیطی
نمونه تبلیغات محیطی

انواع تبلیغات محیطی

 • بیلبورد
 • استرابورد
 • مبلمان شهری
 • تبلیغات بر روی وسایل حمل و نقل عمومی
 • تبلیغات در مراکز خرید
 • عرشه پل
 • لمپوست

ویژگی های تبلیغات محیطی

 •  بالا بردن حس کنجکاوی مخاطبان
 • آشنایی بیشتر مشتریان با محصول یا خدمات ارائه شده
 • در معرض دید بودن همیشگی این نوع از تبلیغات
 • افزایش فروش و رونق کسب و کار
 • کسب اعتماد از مشتری در هنگام خرید محصول
تبلیغات محیطی-بیلبورد-چی توز موتوری
نمونه تبلیغات محیطی به صورت بیلبورد

بیلبورد و استرابورد

بیلبورد: یک تابلو در ابعاد بزرگ که در نقاط پر رفت و آمد و مختلف شهر نصب می شود و یک بنر از محصول یا خدمات شرکتی که بیلبورد را اجاره کرده است بر روی آن نصب می شود. بعضا به بیلبورد، بنر تبلیغاتی نیز گفته می شود.

استرابورد: نوع جدیدی از بیلبوردهای تبلیغاتی محسوب می شوند که در ابعاد و اندازه های کوچک تری نسبت به بیلبورد ساخته می شوند.
بیلبوردها و استرابوردها از معروف ترین مدل های تبلیغات محیطی محسوب می شوند که در سراسر شهر و نقاط برون شهری می توان آن ها را مشاهده کرد.

تبلیغات بر روی وسایل حمل و نقل عمومی

یکی دیگر از روش های مرسوم در تبلیغات محیطی این روش می باشد. حتما شما هنگام جابه جایی توسط وسایل حمل و نقل عمومی به تبلیغات روی بدنه خودروها، قطار، اتوبوس ها و …توجه کرده اید. شرکت ها و ارگان ها برای تبلیغ محصول و نمایش آن به مردم عزیز از این روش استفاده می کنند. این تبلیغات همیشه در معرض دید هموظنان می باشد و در کسب آگاهی مردم از آن محصول و برند بسیار موثر می باشد.

تبلیغات محیطی- استرابورد
نمونه تبلیغات محیطی- استرابورد

تاثیر بیشتر تبلیغات محیطی

در تبلیغات محیطی باید این نکته مهم را در نظر داشته باشید که داشتن جذابیت و نوآوری در تبلیغات مهم ترین ویژگی ای است که باید در تبلیغات آن ها را رعایت کنیم. هرچه تبلیغات شما جذاب تر باشد، به طبع آن مخاطبان بیشتری را جذب می کند و برای همیشه اثری ماندگار در ذهن آن ها بر جای می گذارد.
برای مثال داشتن بهترین شعار تبلیغاتی در ماندگار کردن تبلیغ خود در ذهن مشتریان بسیار اثر گذار است. هرچه شعار جذاب تری داشته باشید، این شعار بیشتر در میان مردم زبانزد می شود و باعث بیشتر دیده شدن برند شما می شود.

بیشتر بخوانبد: بیلبورد در مشهد، تاریخچه بیلبورد و استرابورد، تعرفه استرابورد و اجار بیلبورد نمونه ای از تبلیغات محیطی هستند که می توانید آن ها را در صفحات مربوط به خود مشاهده کنید.

تبلیغات محیطی در مترو
نمونه تبلیغات محیطی در مترو

تبلیغات در استان های مختلف

مجموعه واژه گستر با دارا بودن از بیلبوردهای مختلف در نقاط پر رفت و آمد، به خوبی می تواند مردم را با محصول و برند شما آشنا کند. این بیلبوردهای مختلف نه تنها در سرتاسر پایتخت، بلکه در استان های مختلف نیز وجود دارند و می توانند نقش مهمی در دیده شدن و رونق کسب و کار شما ایفا کنند. شهر هایی مانند: مشهد، تبریز، ارومیه، شیراز، اصفهان، کرمان و … جزو شهرهایی هستند که هم مسافر پذیر هستند و هم از جمعیت بالایی برخورداراند که بهترین گزینه برای تبلیغات محیطی محسوب می شوند. مشتریان عزیز در هر نقطه از کشور عزیزمان که باشند می توانند با مجموعه واژه گستر تماس حاصل کرده و سفارش تبلیغات محیطی خود را ثبت نمایند تا در کوتاه ترین زمان ممکن بنر تبلیغاتی ایشان در نقطه ای که مد نظر دارند احداث شود.

تبلیغات محیطی با واژه گستر

مجوعه واژه گستر با بهره مندی از تیم قدرتمند در عرصه تبلیغات به خصوص تبلیغات محیطی، یکی از بزرگترین مراکز جهت انجام انواع تبلیغات می باشد. این مجموعه با انجام طراحی کمپین تبلیغاتی محیطی می تواند قدم بزرگی در دیده شدن شما در جامعه بردارد و کمک شایانی به شما می کند تا کسب و کار شما رونق چشم گیری پیدا کند.
تیم واژه گستر با دارا بودن از مکان های مناسب جهت نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در سراسر کشور و مکان های پر رفت و آمد به راحتی می تواند محصول شما و برندتان را به مردم معرفی کند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مدل های تبلیغات و تعرفه استرابورد و بیلبورد به مجموعه واژه گستر تماس بگیرید تا مشاوران ما پاسخگوی تمامی سوالات شما باشند و شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کنند.