یکشنبه , 3 تیر , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

خانهسررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی

اکثر شرکت ها و صاحبان کسب و کار در نزدیکی سال نو به فکر چاپ تقویم رومیزی و سررسیدهای اختصاصی برای هدیه به مشتریان خود هستند. هدایایی کاربردی که با چاپ اختصاصی برند و تبلیغات می توان از آن ها تحت عنوان هدایایی تبلیغاتی نیز استفاده کرد. منظور از سررسید اختصاصی، سررسیدی است که طراحی آن با مشخصات و ویژگی های مد نظر شما طراحی شود.
در سفارش سررسید اختصاصی می توانید به انتخاب خود صفحات اضافی برای چاپ تبلیغات در داخل سالنامه اختصاص دهید. همچنین، امکان انتخاب نوع جلد، نوع حک لوگو، تعداد صفحات، طراحی داخلی سالنامه و … نیز امکان پذیر است. اگر مدل خاصی از سررسید را برای چاپ سالنامه 1403 در نظر دارید، واژه گستر آن را به صورت اختصاصی برای شما چاپ می کند.

انواع سررسید اختصاصی

سررسید یا سالنامه همانند دفتر برای یادداشت مطالب مهم، برنامه ریزی یا نگارش وقایع روزانه کاربرد دارد؛ با این تفاوت که هر صفحه در سالنامه علاوه بر بخش یادداشت، بخش جداگانه ای برای تاریخ روزانه و شرح مناسبت های مهم آن روز دارد. به نوعی از سالنامه می توان به عنوان تقویم نیز استفاده کرد. از انواع سررسیدهای اختصاصی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاربرد سررسید اختصاصی
سررسید اختصاصی 1401

ویژگی ها و مزیت های سررسید اختصاصی

در طراحی سررسید اختصاصی می توانید برند و تبلیغات خود را در صفحات مختلف سالنامه به مدت یک سال در معرض دید مخاطبان قرار دهید. از طرف دیگر با سفارش تیراژ بالا سررسید می توانید تبلیغات خود را در تعداد بالا پخش کنید و هزینه چاپ خود را کاهش دهید. حداقل سفارش سررسید در مجموعه واژه گستر 500 عدد است.

  • امکان طراحی اختصاصی تمام صفحات داخلی سررسید
  • امکان چاپ لوگو، برند و شعارها تبلیغاتی روی جلد و صفحات داخلی
  • قیمت پایین تر چاپ سالنامه اختصاصی در صورت بالا رفتن تیراژ
  • امکان چاپ سررسید اختصاصی ارزان
  • تنوع بالا در انتخاب سررسید اختصاصی 1403
  • امکان قرار دادن برگه های گلاسه در بخش های مختلف سررسید برای تبلیغات
  • امکان چاپ تمام رنگی یا رنگ دلخواه سررسید
  • امکان حک لیزر روی پلاک یا داغی طلاکوب و نقره کوب روی جلد سالنامه

طراحی اختصاصی سالنامه

برای چاپ سررسید اختصاصی 1403 ابتدا باید نوع سالنامه و جنس جلد را انتخاب کنید. برای جلد سالنامه اکثراً از چرم طبیعی، چرم مصنوعی، سلفون، گالنگور و … استفاده می شود. پس از آن باید روش دوخت یا فنر را برای صحافی آن انتخاب کنید. البته عمده سالنامه ها با صحافی دوخت سفارش داده می شود. بعد از آن نوبت انتخاب تعداد صفحات و نوع صفحات داخلی است.
می خواهید هر صفحه به یک روز اختصاص داده شود یا دو روز؟ آیا می خواهید به جز صفحات عادی سالنامه، تبلیغات خود را در صفحات گلاسه جدا قرار دهید؟ انتخاب با شما است. در آخر هم با انتخاب کش نگهدارنده، روبان و نوع حک لوگو روی جلد می توانید سررسید اختصاصی خود را سفارش دهید.

سررسید اختصاصی چرم
سررسید اختصاصی چرم

سفارش سررسید اختصاصی

با انتخاب سررسید مورد نظر و طراحی صفحات داخلی و بخش جداگانه تبلیغات می توانید سررسید 1403 را سفارش دهید. پیشنهاد می کنیم که برای سفارش چاپ سررسید سال 1403 از همین الان اقدام کنید. چرا که با نزدیک شدن به پایان سال ممکن است پروسه چاپ سررسید زمان بیشتری بگیرد.
مجموعه واژه گستر علاوه بر سررسید عمومی، سررسید اختصاصی نیز چاپ می کند. اگر ساکن شهر تهران باشید می توانید برای دیدن نمونه کارهای این مجموعه به صورت حضوری مراجعه کنید. در غیر این صورت، واژه گستر امکان ارسال نمونه کارهای خود را به سراسر ایران فراهم کرده است.

چاپ سررسید اختصاصی 1403

چاپ سررسید اختصاصی برای تبلیغات علاوه بر انتخابی آگاهانه، مقرون به صرفه است. از بین انواع سالنامه، سررسید اروپایی و وزیری برای چاپ اختصاصی بسیار پرطرفدار هستند. بیشتر برندها برای تبلیغات خود علاوه بر سالنامه، تقویم رومیزی ست آن نیز چاپ می کنند. با سفارش سررسید اختصاصی می توانید ابعاد، جلد، کاغذ و صفحات داخلی سالنامه را خودتان انتخاب کنید و برند تبلیغاتی خود را روی آن چاپ کنید.

بیشنر بدانید: تقویم دیواری از دیگر ابزار کاربردی ای است که شما می توانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات لازم در این مورد را کسب کنید.

سررسید اختصاصی 1401
بسته بندی سررسید اختصاصی

قیمت سررسید اختصاصی 1401

هزینه سالنامه اختصاصی با توجه به عوامل مختلفی قیمت گذاری می شود. برای مثال هر چه تعداد تیراژ شما از 1000 عدد بالاتر برود، هزینه چاپ هر سررسید برای شما پایین تر می آید. از طرف دیگر قیمت سررسید اختصاصی 1403 با توجه به نوع جلد، تعداد صفحات، نوع کاغذ، سایز سررسید و …. بستگی دارد. اما به طور کلی قیمت سررسید از 68/000 تومان شروع می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سررسید اختصاصی با مجموعه واژه گستر تماس بگیرید.

بهترین زمان برای سفارش چاپ سررسید اختصاصی

با نزدیک شدن به پایان سال، بازار تقویم و سررسید سال جدید داغ می شود و تمامی ارگان ها و شرکت ها به فکر تبلیغی جذاب و کاربردی خواهند بود؛ بنابراین در نیمه دوم سال باید به فکر انتخاب تولید کننده مناسب جهت چاپ و سفارش سررسید باشید.
هرچه زودتر به این فکر باشید و سفارش خود را ثبت کنید، تولید کننده نیز زمان بیشتری دارد تا بتواند محصول بهتری را به شما عرضه کند. این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا هرچه که شما زودتر اقدام به سفارش سررسید کنید، تولید کننده نیز زمان بیشتری برای تهیه متریال، و آماده سازی سفارش شما خواهد داشت.
در نتیجه بهترین زمان برای ثبت سفارش سررسید، قبل از فرار رسیدن ایام نوروز می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مجموعه ما تماس حاصل بفرمایید، تا مشاوران واژه گستر شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

سررید اختصاصی، بهترین گزینه برای سفارش

سررسید اختصاصی به عنوان یکی از بهترین و مناسب ترین سررسید ها برای سفارش شناخته می شود. در سفارش سررسید اختصاصی به دلیل آنکه می توانید تمام قسمت های سررسید را مطابق نظر خود سفارش دهید، هزینه کلی آن را متناسب با بودجه شما تنظیم می شود که مزیتی بزرگ محسوب می شود.