جمعه , 12 آذر , 1400

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070

سررسید 1400

سررسید 1400 واژه گستر

سررسید به عنوان یکی از انواع محصولات چاپی در چاپخانه های پیشرفته به عنوان یکی از ابزارهای اطلاع رسانی تاریخ و رویدادهای مهم سال طراحی و چاپ شده و استفاده روزمره از آن توسط افراد زیادی به عنوان ضرورت قلمداد می گردد. 

 بسیاری از تقویم های رومیزی مانند سررسید که توسط مشتریان به چاپخانه ها سفارش داده می شوند به منظور ارائه تبلیغات ویژه می باشند و کاربردی وسیع برای بسیاری از مشاغل و کارهای دیگر دارد. یکی از راهکارهای تبلیغاتی شرکت ها و سازمان های مختلف در زمینه های مختلف سفارش سر رسید می باشد. روند تولید تقویم رومیزی به این صورت می باشد که به چاپخانه سفارش داده می شود و یا خود چاپخانه اقدام به تولید می کند.

ویژگی های انواع سررسید حرفه ای

سر رسید یک دفترچه یادداشت روزانه تاریخ دار می باشد و در آن به حقایق و اتفاقات گذشته و حال اشاره شده است و به عنوان ابزاری برای برنامه ریزی آینده پرکاربرد می باشد. سررسید حرفه ای از 3 بخش تشکیل می شود:

  1. مقدمه: این بخش شامل تصاویری از نوروز و …. و نیز صفحه ای به نام دارنده سالنامه می باشد.
  2. صفحات داخلی سر رسید: که به صفحات تاریخ دار گفته می شود.
  3. بخش پایانی: در این بخش می توان اطلاعات مهندسی و یا برگه هایی جهت یادداشت تلفن و یا جهت مشاهده تلفن های ضروری مانند اورژانس و … را یافت.
سررسید چرمی واژه گستر
سررسید قهوه ای چرمی

جهت طراحی و تولید جنس سر رسید می توان از مواد مختلفی استفاده کرد که تقسیم بندی جنس جلد سر رسید به شرح زیر می باشد:

جلد سلفون ( سخت) : در این حالت طرح روی گلاسه با گرماژ مناسب به چاپ می رسد و با استفاده از سلفون استحکام و ماندگاری آن افزایش پیدا می کند.

جلد چرم: برای چاپ بسیاری از سررسیدهای شکیل از چرم مصنوعی استفاده می شود. این نوع جلد قابلیت چاپ ندارد در عوض می توان از قابلیت های چاپ داغی، چاپ سیلک و چاپ طلاکوب استفاده کرد.

جلد جیر: این نوع جلد نیز همانند جلد چرم قابلیت چاپ ندارد ولی می توان تبلیغات را با استفاده از حک لیزر، چاپ سیلک و چاپ طلاکوب بر روی آن اجام داد.

جلد گالینور: این جلد نوعی کاغذ با استحکام و دوام بالا می باشد که دارای رنگ ها و بافت های متنوعی می باشد و قابلیت چاپ سیلک، حک لیزر و چاپ طلاکوب بر روی آن وجود دارد.

سررسید کلاسیک واژه گستر
سررسید کلاسیک واژه گستر

دانستنی: سررید وزیری و سررسید اختصاصی از انواع مدل های سررسید محسوب می شوند که شما با مراجعه به این صفحات می توانید اطلاعات لازم درباره آن ها را کسب کنید.

تولید انواع سررسید

در صحافی فعال و باتجربه ما تولید در زمینه انواع سررسید از جمله سررسید 1400 و تولید انواع تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی مدیریتی و…. با استفاده از دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک چاپ و صحافی محصولی باکیفیت و ماندگار صورت گرفته که با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می شود.

تولید سررسید 1400  و تقویم رومیزی کاری دشوار و بسیار حساس می باشد. افرادی که در زمینه تولید سررسید و تقویم رومیزی فعالیت دارند بهتر متوجه این مطلب می شوند. بر اثر غفلت خسارات جبران ناپذیری به این صنف وارد شده است از این رو داشتن دانش و مهارت کافی لازمه فعالیت به عنوان تولید کننده سررسید و تقویم رومیزی می باشد.

یک تولید کننده ماهر و با تجربه برای طراحی یک سررسید خوب در ابتدا موضوعات کاربردی را در نظر می گیرد و اطلاعات روز کاملا دقیق و درست را در آن به شکل خوانا ثبت می کند. همچنین رنگ ها را به گونه ای انتخاب می کند که چشم بیننده کمترین مشکل را در دید داشته باشد و متریال های مصرفی کاغذ تحریر، گلاسه و روکش های جلد به نحوی انتخاب می شوند که نسبت به عملیات تولید سررسید 1400 عکس العمل منفی نشان ندهند.

سررسید فانتزی واژه گستر
سررسید فانتزی زیبا

ویژگی های سررسید مناسب

سررسید خوب به سررسیدی گفته می شود که علاوه بر موارد ذکر شده دارای دوام و ماندگاری بالایی باشد و فضای خوب و کافی برای نوشتن داشته باشد. شرکت ما که در زمینه تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی فعالیت می کند با استفاده از دستگاه های پیشرفته هزینه تولید و چاپ کارهای تبلیغاتی را به صورت چشمگیری کاهش داده و از این رو موجب کاهش قیمت فروش سررسید و انواع تقویم رومیزی می گردد.

بنابراین می توانید تقویم رومیزی ارزان قیمت را که با استفاده از کاغذ مرغوب و کیفیت نوشتاری بالا به چاپ می رسد به تولید کنندگانی که بدون واسطه فروش مشغول به فعالیت هستند سفارش دهید.

برای شرکت ها و سازمان های مختلفی که قصد دارند یک هدیه تبلیغاتی مناسب را برای نوروز 1400 تهیه کنند می توانند سررسید دلخواه خود را به صورت اختصاصی به صحافی های معتبر سفارش دهند.

نکات مهم در چاپ سررسید

مهم ترین نکاتی که جهت چاپ سررسید باید به آن توجه کنید شامل: رنگ، مدل، جنس، نوع جلد و صحافی و نوع چاپ سررسید می باشد. تولید کنندگان حرفه ای برای طراحی تقویم رومیزی 1400 علاوه بر این که تمام سلایق مشتری را در نظر می گیرند به کیفیت طراحی و چاپ محصول نیز توجه می کنند و آن را با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

یکی از مهم ترین مزیت های چاپ و سفارش تقویم رومیزی 1400 برای ارگان ها و سازمان ها این است که با چاپ تبلیغ خود بر روی تقویم رومیزی می توانند به صورت مداوم در ذهن مخاطب جای گیرند. یکی از نگرانی های سفارش دهندگان سررسید 1400، دریافت به موقع سررسید تا قبل از سال می باشد.

تعلل در ثبت سفارش سررسید موجب افزایش هزینه های مصرفی توسط مشتری می گردد و دیرتر آماده شدن سررسید را در پی خواهد داشت. سفارش به موقع سررسید موجب می شود تا محصول نهایی با کیفیت بالاتری به چاپ برسد و در زمان لازم سفارش دهنده بتواند سررسید خود را دریافت نماید.

 مهم ترین مزیت های سفارش به موقع سررسید 1400 شامل: ایجاد اثر بخشی بیشتر جهت کارهای تبلیغاتی، کاهش هزینه مشتری، افزایش گزینه های مختلف جهت تولید سررسید، امکان پرداختن به جزییات بیشتر، افزایش قدرت برای انتخاب و خرید سررسید و امکان دریافت به موقع سفارش از سوی تولید کننده می باشد.

سررسید 1400 واژه گستر
سررسید 1400
بیشتر بدانید: از انواع مختلف سررسیدها می توان به سررسید رقعی و سررسید اروپایی اشاره کرد که شما می توانید به این صفحات مربوط به آن ها مراجعه کنید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.

سالنامه ، سررسید و تقویم سال 1400

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه طراحی و تولید انواع تقویم رومیزی نیز شاهد تولید تقویم رومیزی با کیفیت چاپ بالا توسط چاپخانه های معتبر و با تجربه هستیم. تقویم رومیزی یکی از وسایلی است که به منظور آگاهی افراد از تاریخ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کاربردی وسیع در مراکز اداری، شرکت ها، منازل و …. دارد.

با توجه به این که تولید کننده های تقویم رومیزی در ایران بی شمار می باشند برای سفارش تقویم رومیزی نفیس و باکیفیت بهتر است به چاپخانه های معتبر و با تجربه که مجهز به دستگاه های پیشرفته صحافی می باشند مراجعه کنید.کانون اگهی و تبلیغاتی واژه گستر تولید کننده انواع سالنامه، سررسید، تقویم رومیزی، تقویم دیواری، تقویم جیبی، تقویم هفتگی است. 

امر طراحی و صحافی حرفه ای این سررسید را می توانید با اطمینان به ما بسپارید تا در حین برخورداری از کیفیت مطلوب از قیمت مناسب ما نیز بهره مند شوید.از شما دعوت می‌شود ضمن بازدید از طرح‏‌ها و قیمت‌های محصولات واژه گستر، جهت مشاوره و سفارش سالنامه 1400، سررسید 1400 و یا سایر محصولات مرتبط با تقویم با ما تماس بگیرید.

وبسایت رسمی کانون آگهی و تبلیغات واژه گستر

https://vajegostar.com

تهران – میدان فاطمی – خ شهید گمنام – پلاک 34 – واحد 11

88992040-09121553166

44269569-66066283

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
با ما تماس بگیرید