شنبه , 30 تیر , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

خانهساخت تیزر موشن گرافی

ساخت تیزر موشن گرافی

ساخت موشن گرافی توسط گرافیست ها

جایگاه خاص تیزر تبلیغاتی موشن گرافی در تبلیغات

با توجه به نقش مهمی که کارتون ها، انیمیشن ها و موشن گرافی ها بر روان مخاطب می گذارند، بازار تبلیغات تصاویر متحرک بسیار داغ است.  شما نیز اگر موشن گرافی های زیادی دیده باشید به ویژگی سرگرم کنندگی و تاثیر زیاد آن بر خود واقفید. به همین دلیل امروزه ساخت تیزر موشن گرافی، بسیار باب شده اند که علاوه بر بالاتر بردن فروش، جایگاه سازمان را افزایش می دهند.

همه ما از کودکی علاقه وافری به دیدن انیمیشن ها و کارتون ها داشته ایم به طوری که امروزه هنوز هم انیمیشن هایی برای بزرگسالان اکران می شوند. تاثیر انیمیشن به دلیل خاطره خوب دوران کودکی و همچنین قابلیت هایی که ویدئو رئال ندارد، می تواند در جایگاه ویژه ای برای رساندن پیام به مخاطب قرار بگیرد.

انیمیشن با موشن گرافی متفاوت است. موشن گرافی تصاویر گرافیکی هستند که قرار است داده هایی را به نمایش درآورند یا چیزی را معرفی کنند و غیره. امروزه موشن گرافی ترند جدید تبلیغات ویدئویی است که طرفداران بسیاری دارد. موشن گرافی زبان طنز خودمانی و صمیمی دارد؛ به همین دلیل در مخاطب بهترین تاثیررا خواهد گذاشت.

با استفاده از یک موشن گرافی حرفه ای و ساختار یافته می توان محصولی را با تمام جزییات به مخاطب معرفی کرد. همانطور که می دانید نقش تصویر در ذهن انسان جایگاه ویژه ای دارد به طوری که ضرب المثلی با این مضمون داریم: شنیدن کی بود مانند دیدن؛ به همین دلیل آموزش کودکان توسط تصویر صورت می گیرد و اولین سرگرمی های دوران کودکی کشیدن نقاشی است. همچنین کتاب های رده سنی کودکان سرشار از تصویرسازی هستند.

موشن گرافی چیست؟

هر تصویری که به وسیله نرم افزار یا تکنیک هایی، به حرکت درآید موشن گرافیک است. اما موشن گرافیک به معنای عام، تصاویر گرافیکی هستند که با نرم افزار های خاصی به حرکت در می آیند. این تصاویر گرافیکی توسط گرافیست ها یا گاهی اوقات توسط انیماتورها تولید می شوند.

کاربرد موشن گرافی

 • برای ساخت انانس و اینترو و تیتراژ پایانی فیلم ها
 • طراحی هویت برند کسب و کارها
 • ساخت ووله های تبلیغاتی
 • ساخت دعوت نامه های فستیوال و جشنواره

انواع موشن گرافی ها

هر تصویری که حرکت کند موشن گرافی نام دارد که شامل انواع زیر است:

 • ویدئو موشن
 • استاپ موشن
 • اینفو موشن
 • انیمیشن
کاربرد های فراوان موشن گرافی
واژه گستر مطابق با نیازهایتان مناسب ترین موشن گرافی را ایده پردازی می کند

ابزارهای ساخت تیزر موشن گرافی

ابزارهای زیای برای به حرکت درآوردن تصاویر گرافیکی وجود دارند که معروف ترین آن ها از این قرار اند:

 • adobe illustrator
 • Adobe after effects
 • adobe premiere
 • 3d max
 • adobe animate
 • nuke
 • houdini
 • maya
 • syntheyes
 • adobe photoshop

مزایای ساخت تیزر موشن گرافیک

 • تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطب
 • انتقال پیام به مخاطب شما در کم ترین زمان ممکن
 • ارتباط با مخاطب به زبان خودش و در نتیجه کاربر پسند بودن موشن گرافی
 • نتیجه پذیر بودن موشن گرافی
قیمت ساخت تیزر موشن گرافی واژه گستر
قیمت هر پروژه تیزر موشن گرافی بستگی به پیچیدگی کار و نیاز های کسب و کار شما دارد

قیمت ساخت و تولید تیزر موشن گرافی واژه گستر

موشن گرافیک ها بر اساس سناریو و درخواست سفارش دهنده تعرفه های متفاوتی دارد. اینکه برند شما چه دسته از افرادی را به عنوان مخاطب انتخاب کرده است و چه پیامی را می خواهد انتقال دهد، همچنین دو بعدی و سه بعدی بودن موشن گرافی نیز بر هزینه تاثیر خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که کلیه مراحل و جزئیات قبلا به اطلاع شما خواهد رسید و شفاف سازی کاملی در ارتباط با ساخت پروژه انجام خواهد شد. برای سفارش ساخت تیزر موشن گرافی خود می توانید به صفحه فلان مراجعه کنید.

قیمت ساخت و تولید تیزر موشن گرافی واژه گستر

موشن گرافیک ها بر اساس سناریو و درخواست سفارش دهنده تعرفه های متفاوتی دارد. اینکه برند شما چه دسته از افرادی را به عنوان مخاطب انتخاب کرده است و چه پیامی را می خواهد انتقال دهد، همچنین دو بعدی و سه بعدی بودن موشن گرافی نیز بر هزینه تاثیر خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که کلیه مراحل و جزئیات قبلا به اطلاع شما خواهد رسید و شفاف سازی کاملی در ارتباط با ساخت پروژه انجام خواهد شد. برای سفارش ساخت تیزر موشن گرافی خود می توانید به صفحه فلان مراجعه کنید.

ساخت تیزر موشن گرافی اینستاگرام

بیشتر ما شبانه روز صفحات اینستاگرام را اسکرول می کنیم و مطالب جذاب را لایک میزنیم. جالب اینجاست که هر قشری از مردم در هر سنی که باشند حداقل یک حساب کاربری در اینستاگرام دارند و مطالب جذاب را دنبال می کنند. اینستاگرام بهترین مکان برای تبلیغات چند رسانه ای است. امروزه همه شرکت ها و برند ها در اینستاگرام در حال رقابت برای جلب توجه مشتری هستند.

محبوبیت تیزرهای تبلیغاتی دراینستاگرام با کامنت ها و ویو ها مشخص می شود و شما می توانید به طور دقیق مشخص کنید که تیزر موشن گرافی اینستاگرام شما چند بار دیده شده است. همچنین پیج های بسیار زیادی در اینستاگرام وجود دارند که مطالبشان خاص ودسته اول است این صفحات برای جلب توجه کاربر نیاز به تولید محتوا جدید دارند تا همیشه جایگاه شان را در شبکه اجتماعی اینستاگرام حفظ کنند.

هر کدام از این صفحه های اینستاگرام مخاطب خاص خود را دارند؛ همین موضوع اینستاگرام را یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای تیزر موشن گرافی کسب و کار شما می کند تا بتوانید دقیقا با مخاطب هدف خود ارتباط برقرار کنید.

تبلیغات تیزر موشن گرافی در اینستاگرام نسبت به سایر رسانه ها مانند تلویزیون کم هزینه تر است و مخاطبان بیشتری را درگیر خود می کند. تیم ساخت تیزر موشن گرافی واژه گستر می تواند مطابق با سلایق کاربران اینستاگرام بهترین موشن گرافی را طبق سلیقه مخاطبان برند شما تولید کند. همچنین واژه گستر با داشتن متخصصین دیجیتال مارکتر حرفه ای سوشیال مدیا بهترین روش ها را برای بهتر دیده شدن موشن گرافی شما در نظر می گیرد.

ویدئو مارکتر های واژه گستر، دربه دست آوردن بهتر اطلاعات مخاطبان هدف شما در اینستاگرام تلاش بسیاری کرده و چیزی را از قلم نمی اندازند. همچنین با داشتن اطلاعات تکنیکی در زمینه ویدئو مارکتینگ، سناریو تیزر موشن گرافی شما را مطابق با سلایق مخاطب هدف شما طراحی می کنند.

برای ساخت تیزر موشن گرافیک چه قدر زمان لازم است؟

زمان ساخت تیزر به درخواست سفارش دهنده، پیامی که قرار است انتقال پیدا کند، کیفیت موشن گرافی و ابزارهایی که برای ساخت استفاده می شوند، بستگی دارد.

نمی توان زمان دقیقی برای ساخت تیزر موشن گرافی در نظر گرفت. اما به طور حدودی ساخت تیزر موشن گرافی از یک ماه تا شش ماه متفاوت است که آن هم بستگی به پیچیدگی کار دارد.

سفارش تیزر موشن گرافی به واژه گستر
برای سفارش ساخت تیزر موشن گرافی به واژه گستر تماس بگیرید

سفارش ساخت تیزر موشن گرافی به شرکت تبلیغاتی واژه گستر

برای سفارش پروژه خود می توانید همین حالا با شماره واژه گستر تماس بگیرید. متخصصین ما با برگزاری اتاق های فکر و مشخص کردن نیاز های برند و دسته مخاطب شما، بهترین سناریو را برای ساخت تیزر موشن گرافی کسب و کارتان انتخاب خواهند کرد.

همچنین تعرفه ها با جزییات کامل به همراه مراحل کار به اطلاع شما خواهد رسید. سفارش موشن گرافی به شرکت تبلیغاتی واژه گستر بسیار راحت است.واژه گستر با داشتن بهترین هنرمندان موشن گرافی و متخصصان تبلیغاتی، راه را برای شما آسان خواهد کرد و پیام کسب و کار شما را به بهترین وجه به مخاطبتان خواهد رساند.

اما کتاب ها می گویند که انسان ها عشق داستان هستند و از زمان های گذشته سعی می کردند تا مسائل غیر قابل فهم مانند صائقه، زمین لرزه، آفتاب گرفتگی و غیره را با استفاده از داستان قابل فهم کنند.

کودکان را با داستان می خوابانیم و مسائل دشوار را با داستان به آن ها می آموزیم انسان ها در هر سنی عاشق داستان و ها و به خصوص فیلم ها هستند. اگر به همه این ها کمی چاشنی طنز اضافه کنیم دیگر چیزی کم ندارد و می توانید پیام خود را به طور کامل به مخاطب خود برسانید به طوری که همه جا درباره محصول شما صحبت کند.