شنبه , 30 تیر , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

خانهساخت تیزر رئال انیمیشن

ساخت تیزر رئال انیمیشن

ساخت تیزر رئال انیمیشن واژه گستر

تیزر رئال انیمیشن چیست؟

دنیای تبلیغات، دنیای گسترده و وسیعی است که مخاطبان بسیاری را با سلایق متنوع در بر می گیرد؛ به علت جذابیت و تنوع تبلیغات روز به روز بر تعداد این مخاطبان افزوده می شود. ساخت تیزرهای انیمیشنی نوعی از تبلیغات هستند که برای جذب مشتری و تحت تاثیر قرار دادن آن ها انجام می شوند. شما می توانید در قسمت ساخت تیزر انیمیشنی به طور کامل توضیحات و اطلاعات ارائه شده را مطالعه کنید.

تیزر رئال انیمیشن هم نوعی دیگر از این تبلیغات گسترده است، که نظر کاربران بسیاری را به سوی خود جلب کرده است. در ساخت تیزر انیمیشن رئال باید نکات مهم و حائز اهمیتی را در نظر داشته باشیم که این نکات شامل تهیه سناریو یا فیلمنامه، فیلمبرداری، صداگذاری، انتخاب بازیگران، لوکیشن مناسب و … می باشند.

همانطور که از نام رئال مشخص است این روش تبلیغات بر پایه واقعی بودن و حضور بیشتر افراد مانند: فیلم های سینمایی به طور زنده در سر صحنه است، در واقع ساخت تیزر رئال انیمیشن تلفیقی از روش ساخت تیزر رئال و انیمیشنی است.

ساخت تیزر رئال انیمیشن حرفه ای واژه گستر
ساخت تیزر ئال انیمیشن تبلیغاتی (خرسی در حال کمک در نظافت خانه)

تفاوت اصلی ساخت تیزر انیمیشنی با تیزر رئال انیمیشن در چیست؟

در بالا اشاره شد که، این دو روش تلفیقی از یکدیگر هستند اما، یکی از مهم ترین تفاوت های آن ها در این است که در ساخت تیزرهای انیمیشنی، تماما از انیمیشن و جلوه های ویژه استفاده می شود و نیازی به حضور فیزیکی شخص نیست اما در ساخت تیزر رئال انیمیشن یکی از مهم ترین نکات آن، حضور افراد حقیقی در فضای زنده است تا تصاویر جاندار باشند.

تیزرهای رئال انیمیشن نه تنها برای مشاغل گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه به علت واقعی و تلوزیونی بودن این نوع تبلیغات، در برخی موارد به معرفی محصولات نیز می پردازند.

ساخت تیزر رئال انیمیشن تبلیغاتی واژه گستر 101 سگ خالدار
ساخت تیزر رئال انیمیشن تبلیغاتی سگ های خال خالی

بهترین روش ساخت تیزر رئال انیمیشن

ساخت تیزر رئال انیمیشن زمانی موفق و بسیار تاثیر گذار می باشد، که پیش از تولید آن از متخصصان و مشاوران مجرب این حوزه مشورت صورت بگیرد. شرکت های معتبری در این زمینه وجود دارند که به شما در ساخت تیزر رئال انیمیشن کمک می کنند. این شرکت ها در ساخت این تیزرها مهارت خاصی دارند و شما می توانید با صرف مناسب ترین قیمت، با کیفیت ترین تیزر تبلیغاتی ممکن را برای شما تدارک می بینند.

واژه گستر، شرکتی است که به یاری شما در این امیر خطیر تبلیغات می شتابد. کارشناسان و مشاوران مجرب واژه گستر همیشه آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز خود هستند و شما را در انواع مختلف تبلیغات اعم از تبلیغات محیطی و ساخت تیزرهای انیمیشنی یاری می کنند.

ساخت تیزر رئال انیمیشن برنامه کودک مولان
ساخت تیزر رئال انیمیشن تبلیغاتی مولان - واژه گستر

نکات مهمی که در ساخت تیزر رئال انیمیشن باید به آن ها توجه کنیم

 • اولین و یکی از مهم ترین کارهایی را که باید در ساخت تیزر رئال انیمیشن رعایت کنیم، فیلمنامه است که باید با مدت زمانی که برای تیزر در نظر گرفته شده است هماهنگی داشته باشد.
 • مدت زمان پخش تیزر باید به صورت دقیق مشخص باشد تا بتوانیم با زمان بندی درست تمام پیام تیزر تبلیغاتی را به مخاطب خود القا کنیم.
 •  در تیزر تبلیغاتی نباید از جملات طولانی و پیچیده استفاده کرد، زیرا باعث سختی تیزر تبلیغاتی می شود. باید رابطه ای دوستانه با مخاطب هدف برقرار کنیم و جملات به صورت کوتاه و شفاف باشد تا بیشترین اثر بخشی را بر روی بیننده داشته باشد.
 •  یکی دیگر از مهم ترین اصل هایی که در ساخت تیزر باید رعایت شود، هماهنگی بین صدا و تصویر است. صدایی که به گوش بیننده می رسد و تصویری که برای او نمایش داده می شود، باید انسجام داشته باشند؛ این امر بی شک، یکی از موثر ترین اصل های موفقیت ساخت تیزر رئال انیمیشن است.
 •  باید توجه داشت که در ساخت تیزر رئال انیمیشن از مناسب ترین افراد به عنوان بازیگر استفاده کنیم و هر شخص در نقشی که بر عهده او گذاشته شده است بهترین باشد.
 • زمان پخش تیزر رئال انیمیشن بسیار مهم است، زیرا میزان بازدید کنندگان آن را تعیین می کند. برای مثال تیزری که میان یک برنامه پر بیننده تلوزیونی پخش می شود با تیزری که ساعت 6 صبح در شبکه 4 سیما پخش می شود مسلما تفاوت بیننده بسیاری دارد؛ در نتیجه اثربخشی متفاوتی برای بیننده ایجاد می کنند.
 • تکرار در پخش تیزر تبلیغاتی، این امر شاید هزینه بر باشد ولی تاثیر مثبت بسیاری در ذهن مخاطب ایجاد می کند، ولی در نقطه مقابل باید این نکته را در نظر داشته باشید که تکرار بیش از حد این تیزر تبلیغاتی همانقدر که سودمند است، افراط در آن نتیجه بالعکس ایجاد می کند.
ساخت تیزر رئال انیمیشن تبلیغاتی غول چراغ جادو
ساخت تیزر رئال انیمیشن تبلیغاتی غول چراغ جادو

تعرفه ساخت تیزر رئال انیمیشن

مهم ترین نکته در میزان قیمت ساخت تیزر رئال انیمیشنی، نوع سناریو و مدت زمان آن است؛ اما در این میان عوامل بسیاری نیز وجود دارند که جزو تعرفه های ساخت تیزر رئال انیمیشنی به حساب می آیند.
تعرفه های ساخت تیزر رئال انیمیشنی:

 1. مدت زمان ساخت تیزر
 2. ابعاد تصویر
 3. استانداردهای پخش از صدا و سیما
 4. استفاده از گوینده های حرفه ای
 5. سناریوی اختصاصی
 6. دکور سازی و طراحی صحنه
 7. استفاده از بازیگران مشهور
 8. تدوین تخصصی و اصلاح رنگ
 9. رندر سه بعدی و مدل سازی

ساخت تیزر در واژه گستر

شرکت واژه گستر، به عنوان یکی از فعالان عرصه تبلیغات و پویا نمایی آماده خدمت رسانی به کلیه مخاطبان خود است. ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی است که به شما کمک می کند کسب و کار خودتان را در معرض دید عموم قرار دهید.مخاطبان بسیاری را جذب کنید.

واژه گستر، شمارا در امر ساخت تیزر از ابتدا تا انتها یاری می کند، تا شما با صرف کمترین هزینه، به بهترین نتیجه مطلوب خود برسید و در دل همگان جای پیدا کنید.