یکشنبه , 3 تیر , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

کاتالوگ نمونه های جدید تقویم رومیزی 1403
لیست قیمت
کاتالوگ خرید و سفارش سال 1403

عوامل زیادی بر روی هزینه تمام شده اثر گذار هستند. برخی از این عوامل عبارت اند از: نوع برگه استفاده شده، تعداد صفحات، نوع جلد، نوع پایه و… که همگی آن ها با یکدیگر در ارتباط هستند که می توانند تعرفه ها را مشخص کنند.

شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه قیمت گذاری محصولات در سال 1403، می توانید با مجموعه واژه گستر تماس بگیرید تا به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند.

خانهتقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری

تقویم رومیزی اداری یادداشت دار 1401

یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی سال نو از سوی صاحبان کسب و کار، تقویم رومیزی اداری است. چند سالی است که اکثر کسب و کارها برای تبلیغات خود در سال جدید نسبت به تهیه و چاپ تقویم رومیزی اقدام می کنند. از بانک ها و ارگان های دولتی گرفته تا شرکت ها و صاحبان مشاغل آزاد.
تقویم رومیزی یکی از نیازهای اصلی هر خانه و میز کاری است. با هدیه تقویم رومیزی اداری 1403 به کارمندان و مشتریان خود تبلیغاتی ماندگار خواهید داشت. چرا که می توانید با تبلیغات در صفحات تقویم به طور غیر مستقیم برند خود را به افراد مختلفی معرفی کنید. تقویم رومیزی در ابعاد و مدل های مختلفی چاپ می شود.
اگر صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید تقویم رومیزی اداری 1403 را چاپ کنید، می توانید با مشاوران واژه گستر تماس بگیرید و از قیمت چاپ تقویم رومیزی در سال جدید اطلاعات کسب کنید.

انواع تقویم رومیزی مدیریتی 1403

  • تقویم رومیزی زیر دستی
  • تقویم رومیزی یادداشت دار
  • تقویم رومیزی چوبی
  • تقویم رومیزی فانتزی

1. تقویم رومیزی اداری زیردستی

تقویم رومیزی زیر دستی نوعی از تقویم مدیریتی محسوب می شود که هیچ پایه ای ندارد. در این مدل از تقویم رومیزی صفحات تقویم همانند یک دفتر باز می شوند. در تقویم رومیزی زیر دستی 1403 هر صفحه مخصوص یک روز است و می توانید کارهای روزانه خود را در آن یادداشت کنید.

2. تقویم رومیزی مدیریتی یادداشت دار

یکی از محبوب ترین نوع تقویم رومیزی مدیریتی، تقویم رومیزی یادداشت دار است. در مدل تقویم رومیزی یادداشت دار علاوه بر تقویم ماهانه، بخشی از پایه تقویم مخصوص قرارگیری برگه های یادداشت است. با وجود تقویم یادداشت دار و نوشتن فعالیت های روزانه دیگر نگرانی از بابت فراموشی کارهای مهم خود نخواهید داشت.

تقویم رومیزی فانتزی 1403 مدل مدیریتی جدید
تقویم رومیزی فانتزی 1403 مدل مدیریتی جدید
تقویم رومیزی یادداشت دار 1403 مدل هفتگی
تقویم رومیزی یادداشت دار 1403 مدل هفتگی - کد 530

3. تقویم رومیزی اداری چوبی

یکی از متنوع ترین نوع تقویم رومیزی 1403، تقویم رومیزی چوبی است. در سفارش تقویم رومیزی چوبی 1403 دستتان برای انتخاب نوع بافت چوب یا طرح آن باز است. بنا بر سلیقه خود می توانید جا خودکاری، جای برگه یادداشت، جای موبایل و … را در کنار تقویم رومیزی سفارش دهید.

4. تقویم رومیزی اداری فانتزی

تقویم رومیزی اداری عمدتاً در طرح های چوبی یا یادداشت دار چاپ می شود؛ با این حال می توانید با توجه به کسب و کار خود تقویم رومیزی مدیریتی 1403 را در طرح های فانتزی نیز سفارش دهید. تقویم رومیزی فانتزی دارای طرح های متنوع انیمیشنی و شخصیت های کارتونی پرطرفدار است که در طراحی آن از رنگ های شاد استفاده می شود.

مزایای استفاده از تقویم اداری ارزان

با سفارش تقویم رومیزی اداری واژه گستر شما یک هدیه تبلیغاتی مناسب خواهید داشت که می توانید در تمام صفحات آن تبلیغ برند یا محصولات خود را بگنجانید. هدیه ای زیبا و کاربردی که در طول یک سال مدام جلوی دید افراد مختلف قرار می گیرد. بنا بر سلیقه خودتان می توانید تبلیغات خود را در 13 برگ طراحی کنید یا حتی صفحات دیگری به تقویم اضافه کنید. در مورد طراحی تقویم رومیزی اختصاصی دستتان از نظر تعداد صفحات، استفاده از رنگ، تجهیزات جانبی و … باز است. یکی دیگر از مزایای چاپ تقویم رومیزی قیمت مقرون به صرفه آن است. هرچه تیراژ تقویم رومیزی بالاتر باشد قیمت نهایی شما پایین تر می آید.

تقویم رومیزی 1403 مدل ایستاده برای بانک سرمایه
تقویم رومیزی 1403 مدل ایستاده بانک سرمایه
تقویم رومیزی 1403 مدل ایستاده پایه سلفونی
تقویم رومیزی 1403 مدل ایستاده پایه سلفونی

شما می توانید برای بررسی و کسب اطلاعات در مورد چاپ تقویم رومیزی و چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه و مدل های مختلف تقویم رومیزی مانند: تقویم رومیزی چوبی، به این صفحات مراجعه کنید.

قیمت تقویم رومیزی اداری 1403

قیمت تقویم رومیزی اداری 1403 به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. تعرفه چاپ تقویم رومیزی بسته به نوع تقویم، جنس کاغذ، لوازم جانبی، تعداد تیراژ و … قیمت گذاری می شود. طبیعی است که هر چه تعداد چاپ تقویم 1403 بیشتر باشد قیمت نهایی شما نیز پایین تر می آید. با توجه به بالا رفتن قیمت مواد به کار رفته در تقویم رومیزی اداری 1403 حداقل تیراژ قابل سفارش 500 عدد است.

[wpdatatable id=”2″]

برای مشاهده نمونه کارهای تقویم رومیزی واژه گستر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

چاپ تقویم رومیزی اداری اختصاصی 1403

تقویم رومیزی اداری 1403 بسته به انتخاب مشتری در مدل های روکش چرمی، اداری پایه فلزی، گالینور، مقوایی، چوبی و پلکسی چاپ می شود. پس از انتخاب نوع پایه، جنس تقویم رومیزی اداری، سایز صفحات، تعداد برگه ها و نوع چاپ باید تصاویر و متن های تبلیغاتی خود را آماده کنید. پس از آن بسته به سلیقه خود می توانید لوازم تقویم رومیزی را در کنار تقویم سفارش دهید. با انتخاب ویژگی های تقویم رومیزی اختصاصی 1403 می توانید پس از استعلام قیمت، درخواست چاپ خود را نهایی کنید.

تقویم رومیزی هفتگی 1403 مدل یادداشت دار
تقویم رومیزی هفتگی 1403 مدل یادداشت دار
تقویم رومیزی چوبی 1401 مدل مدیریتی
تقویم رومیزی چوبی 1401 مدل مدیریتی - کد 109

نحوه سفارش تقویم رومیزی اداری 1403 از سراسر ایران

سفارش تقویم رومیزی اداری ارزان 1403از واژه گستر به صورت حضوری یا غیر حضوری امکان پذیر است. اگر ساکن تهران باشید می توانید به صورت حضوری به مجموعه واژه گستر مراجعه کنید و ضمن مشاهده انواع تقویم رومیزی، تقویم دیواری، سالنامه و لوازم جانبی تقویم، کیفیت و جنس آن ها را بررسی و بهترین هدیه تبلیغاتی را برای برند خود انتخاب کنید. علاوه بر آن، مجموعه واژه گستر برای رفاه حال مشتریان خود امکان ارسال نمونه کارهای خود را به سراسر ایران فراهم نموده است.

سؤالات متداول تقویم رومیزی اداری

نحوه محاسبه قیمت تقویم رومیزی اداری 1401 چگونه است؟

برای مشاوره و اطلاع از قیمت تقویم رومیزی اداری 1401 می توانید با کارشناسان مجموعه واژه گستر تماس بگیرید. اما به طور کلی هزینه تقویم رومیزی اداری بسته به نوع کاغذ، تعداد تیراژ، لوازم جانبی، نوع پایه، نوع چاپ و ابعاد صفحه قیمت گذاری می شود.

چرا باید از واژه گستر تقویم رومیزی اداری سفارش دهیم؟

مجموعه واژه گستر محصولات خود را بدون هیچ گونه واسطه ای به فروش می رسانند. از این رو با سفارش تقویم رومیزی اداری از واژه گستر می توانید تقویم رومیزی اداری خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت چاپ کنید. علاوه بر آن تیم واژه گستر با بیش از 9 سال سابقه در این زمینه یکی از مناسب ترین شرکت ها برای سفارش تقویم رومیزی اختصاصی محسوب می شود.

نمونه کارهای تقویم رومیزی اداری 1401 واژه گستر را چگونه مشاهده کنیم؟

برای مشاهده نمونه کارهای واژه گستر می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری اقدام کنید. اگر ساکن تهران باشید می توانید به مجموعه واژه گستر مراجعه کنید و کیفیت و جنس تقویم رومیزی را از نزدیک مشاهده کنید. علاوه بر آن، واژه گستر امکان ارسال نمونه کارهای تقویم رومیزی اداری را به تمام شهرهای کشور فراهم کرده است.