یکشنبه , 2 اردیبهشت , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

کاتالوگ نمونه های جدید تقویم رومیزی 1403
لیست قیمت
کاتالوگ خرید و سفارش سال 1403

عوامل زیادی بر روی هزینه تمام شده اثر گذار هستند. برخی از این عوامل عبارت اند از: نوع برگه استفاده شده، تعداد صفحات، نوع جلد، نوع پایه و… که همگی آن ها با یکدیگر در ارتباط هستند که می توانند تعرفه ها را مشخص کنند.

شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه قیمت گذاری محصولات در سال 1403، می توانید با مجموعه واژه گستر تماس بگیرید تا به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند.

خانهتقویم دیواری جدید

تقویم دیواری جدید

تقویم دیواری واژه گستر

چاپ تقویم دیواری اختصاصی 1403 طبق نمونه درخواستی شما

تقویم دیواری جدید 1401

تقویم دیواری واژه گستر یکی از موثرترین و قدرتمند ترین ابزار تبلیغاتی مقرون به صرفه می باشد و همچنین از شناخته شده ترین ابزار بازاریابی است؛ که با واقع شدن در محل های قابل رویت باعث مطرح شدن نام تجاری شما می شوند.

در واقع با یک بار هزینه، برای 365 روز خود تبلیغات کرده اید. تقویم دیواری نشان دهنده حسن نیت شما در کسب و کارتان است و ارزشی که برای مشتریان خود قائل هستید. نظرسنجی ها نشان می دهند که هشتاد و پنج درصد از خانواده ها و هشتاد و سه درصد از بنگاه ها و موسسات، محصولات و خدماتی را در آینده خریداری می کنند که با یک تقویم به آنها .عرضه شده است. ارائه به مشتری بعنوان یک هدیه تبلیغاتی باعث حفظ ارتباط مشتریان با شما خواهد شد.

بیشتر بدانید: تقویم رومیزی یکی دیگر از مدل های تقویم است که می توانید با مراجعه به این صفحه از اطلاعات موجود در آن استفاده کنید.

مزیت تقویم دیواری

تقویم دیواری یک ابزار کاربردی محسوب می شود که از ابتدای سال تا پایان سال یعنی تمام مدت 365 روز را در معرض دیدگان شما است. این ویژگی بارز باعث شده تا شرکت ها و ارگان ها به فکر سفارش چاپ تقویم دیواری در شروع سال جدید باشند تا برند و محصولات خود را به مردم نمایش دهند.
علاوه بر این ها شما می توانید تصاویر خاطره انگیز و متون دلخواه خود را بر روی تقویم دیواری چاپ کنید تا هر زمان که آن را مشاهده می کنید برای شما تداعی گر لحظه های زیبا و به یاد ماندنی باشد؛ در واقع تقویم می تواند مانند یک قاب عکس زیبا نیز برای شما کاربرد داشته باشد.
به طور کلی می توان این گونه گفت که تقویم دیواری نه تنها مانند یک قاب عکس تصاویر زیبا را با شما ارائه می دهد بلکه یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی ای محسوب می شود که از ابتدا تا پایان سال همراه شما است تا برند شما را همواره در ذهن مخاطبان جاودان سازد.

تقویم دیواری زیبا
نمونه تقویم دیواری

مدل های تقویم دیواری

تقویم دیواری برخلاف تقویم های رومیزی، از دسته بندی فراوانی بهره مند نیست، بلکه در چند مدل مختلف طراحی و چاپ می شود و تنها یک مدل مختلف در آن وجود دارد. بیشترین مانور در این سبک از تقویم ها، بر روی کاغذ و طرح های روی آن صورت می گیرد. تقویم دیواری از نظر تعداد برگ در 3 مدل تولید می شود و یک مدل تقویم دیواری حصیری است که شامل موارد ذیل است:

 • تقویم دیواری حصیری
 • تقویم دیواری تک برگی
 • تقویم دیواری 4 برگی
 • تقویم دیواری 12 برگی

تقویم دیواری حصیری

تقویم دیواری حصیری تنها مدل از تقویم دیواری محسوب می شود که در 2 مدل مختلف با نام های تقویم حصیری چینی و تقویم حصیری ایرانی به بازار عرضه می شوند. این تقویم ها به صورت آماده و عمومی چاپ می شوند یعنی تقویم به صورت حاضری است. تقویم دیواری چینی به صورت ریز بافت است و طرح بسیار زیبا و چشم نوازی دارد که محصولی وارداتی می باشد.

در مقابل تقویم حصیری ایرانی از کیفیت پایین تری نسبت به تقویم حصیری چینی برخوردار است و ابعاد صفحه آن 33.70 می باشد، همچنین دوخت آن ها قابل مشاهده است که از زیبایی آن می کاهد. این مدل از تقویم های دیواری خاص هستند اما به دلیل حاضری بودن آن ها نمی توان آن ها را به صورت اختصاصی چاپ کرد و تنها چاپ سیلک بر روی آن ها در قسمت میانی انجام می گیرد.

تقویم دیواری تک برگ

این مدل از تقویم دیواری به گونه ای چاپ می شود که تمام ماه های سال در یک برگ چاپ می شود همچنین تصویر یا برند شما در بالای صفحه به نمایش داده می شود.

نمونه تقویم دیواری زیبا
تقویم دیواری واژه گستر

تقویم دیواری 4 برگ

نمونه دیگر از تقویم دیواری، این مدل می باشد که هر فصل که دارای 3 ماه می باشد در یک برگ چاپ می شود و 4 برگ که نمایان گر 4 فصل است در این تقویم وجود دارد. طبیعتا این تقویم نسبت به تقویم تک برگی، فضای بیشتری برای تبلیغات شما دارد.

تقویم دیواری 12 برگ

در تقویم دیواری 12 برگ، هر برگ نشانگر 1 ماه از سال می باشد که بسته به نوع سفارش مشتری در هر برگ می توان تبلیغات انجام داد و یا از تصاویر زیبا استفاده کرد. در تقویم دیواری 12 برگ فضای تبلیغات نسبت به سایر مدل های تقویم دیواری بیشتر است، در نتیجه شما قدرت مانور بیشتری بر روی تبلیغات تقویم دارید.

چاپ تقویم دیواری 1401

مجموعه واژه گستر هر ساله به چاپ تعداد زیادی از مدل های تقویم برای مشتریان عزیز می پردازد که بخش اعظمی از آن را تقویم دیواری در بر می گیرد. کمترین میزان تیراژ تقویم که شما می توانید برای چاپ تقویم دیواری در واژه گستر در نظر بگیرید تعداد 1000 عدد است که در ادامه بسته به مدل تقویم مد نظر شما قیمت گذاری می شود.واژه گستر با جدیدترین متدهای طراحی همواره آماده است تا شما و کسب و کار شما را در سال 1403 در معرض دید عموم قرار دهد.

تقویم دیواری 2022
نمونه تقویم دیواری 2022

ویژگی های تقویم دیواری

ویژگی صفحات تقویم دیواری واژه گستر مشخصات
سایز صفحات تقویم دیواری تک برگ 35.50 – 60.45 – 50.70
جنس صفحه تقویم تک برگ کاغذ مقوایی
گرماژ 300 گرم
سایز صفحات تقویم دیواری 4 برگ 25.35 – A3 – 35.50
جنس صفحات تقویم 4 برگ کاغذ گلاسه
گرماژ 135 یا 170 گرم
سایز صفحات تقویم دیواری 12 برگ 25.35 – A3 – 35.50
جنس صفحات تقویم 12 برگ کاغذ گلاسه
گرماژ 135، 150 یا 170 گرم

چاپ تقویم دیواری واژه گستر به صورت اختصاصی

ما در مجموعه واژه گستر این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده ایم که آن ها می توانند بسته به سلیقه خود تقویم را کاملا شخصی سازی کنند. این به این معنی است که شما می توانید تمام جزئیات تشکیل دهنده تقویم را با نظر شخصی خود انتخاب کنید.

 • نوع کاغذ
 • تیراژ
 • نوع چاپ
 • اندازه صفحات
 • چاپ به صورت 4 رنگ یا 5 رنگ
 • تعداد صفحات
 • نوع صحافی (سیمی، شیرازه ای، منگنه)

سفارش تقویم دیواری 1401

مشتریان عزیز برای سفارش تقویم دیواری واژه گستر می توانند به صورت حضوری به این مجموعه مراجعه کنند و یا از طریق تماس با مشاوران این مجموعه صحبت کنند تا متخصصان ما تمام اطلاعات لازم در مورد تقویم را در اختیار آن ها قرار دهند و به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش کنند.

مشتریان عزیز می توانند نمونه کارهای تقویم دیواری را در وب سایت این مجموعه مشاهده نمایند.

تقویم دیواری واژه گستر
نمونه تقویم دیواری با نمای کوهستان

قیمت تقویم دیواری 1401

قیمت تقویم بسته به عوامل بسیاری مانند: جنس کاغذ، تعداد صفحات، اندازه صفحات و نوع چاپ متغیر است اما بیشترین چیزی که در هزینه مستقیم تقویم تاثیر دارد تعداد برگه های استفاده شده در تقویم دیواری است. مسلما هرچه تعداد صفحات بیشتر باشد، قیمت تمام شده تقویم نیز بیشتر خواهد بود.
مشتریان عزیز عزیز برای آشنایی با قیمت های تقویم دیواری با مجموعه واژه گستر تماس حاصل فرمایند تا مشاوران ما آن ها را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

دانستنی: تقویم رومیزی چوبی و تقویم رومیزی اداری از مدل های مختلف تقویم رومیزی محسوب می شوند و همچنین اگر شما مایل به کسب اطلاعات در مورد چاپ تقویم رومیزی و چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه هستید، با مراجعه با این صفحات هرآنچه را که از تقویم می خواهید بدست میاورید.

آدرس:
تهران،  تهران، بزرگراه صدر غرب به شرق، منظریه، خیابان عرفاتی غربی، ساختمان هیوندای، پلاک 7، طبقه چهارم، واحد 2

دفتر مرکزی : ۷۰ ۱۰۰ ۲۲۰

همراه : ۳۱۶۶ ۱۵۵ ۰۹۱۲       مهدی حاجی اسماعیلی

5 1 رای
امتیاز دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
با ما تماس بگیرید