یکشنبه , 3 تیر , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

تعرفه استرابورد

استرابورد

هر از گاهی شاهد ورود ابزارهای جدید و روش های نوین در حوزه تبلیغات محیطی در شهرهای بزرگ هستیم. استرابورد عضو جدید در حوزه رسانه محیطی می باشد که برای اولین بار در کشور در شهر تهران رونمایی شد.

این سازه که نوعی استند ایستاده تبلیغاتی است به عبارتی نسل جدیده سازه های بادبانی و پرتابل های ایستاده قدیمی است که از چندین سال پیش توسط شهرداری ها جهت اکران های فرهنگی و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار می گیرد.

استرابورد چیست؟

استرابورد سازه ای است که نقایص و ایرادات نسل های قبلی خود را برطرف کرده و ایستایی خوبی در مقابل باد دارد. به دلیل استقبال زیاد از این سازه در شهر تهران، به تازگی در شهر شیراز نیز اجرا شد و به احتمال بسیار زیاد شاهد ورود آن به سایر شهرهای ایران هم خواهیم بود.

مزیت ها و برتری های استرابورد:

  • ایستایی و شکل ظاهری استرابوردها بی شک یکی از مزیت های و ملاک های انتخاب توسط صاحبان کالا و شرکت های خدماتی میباشد.
  • یکی از مزیت ها و برتری های سازه های استرابورد این است که بواسطه ابعاد کوچک آن در فضاهایی که بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی بزرگ همچون پل های عابر پیاده و پل های روگذر سواره رو وجود ندارد، قابل نصب هستند.
  • با توجه به زیاد شدن بیش از اندازه تعرفه اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در شهر های بزرگ همچون تهران – شیراز و مشهد ناخودآگاه مزیت ویژه ای برای اجاره استرابورد ها بوجود می آید و آن پایین بودن قیمت اجاره استرابوردها است.
  • مزیت دیگری که باعث برتری استرابوردها شده زاویه دید پایین و برابر با نگاه راننده است.
  • زیاد بودن تعداد این سازه ها در خیابان ها و تکرار طرح های تبلیغاتی در خیابان ها و محلات مختلف نیز از برتری های این نوع سازه ها می باشد.
استرابورد

استرابورد در تهران:

همانطور که قبلا اشاره کردیم فاز نخست اجرای این تابلوها در سطح شهر تهران با استقبال زیادی اجرا شده و برندهایی نظیر سامسونگ، زر ماکارون، بیمه ما، بانک ملت و … بر روی آن تبلیغات گسترده ای انجام داده اند که این موضوع اساسا به اعتبار این رسانه می افزاید.

در واقع فروشنده رسانه، اشتباهی که در مورد تبلیغاتی اتوبوسی و یا تبلیغ بر روی تابلوهای پرتابل و با جذب برندها و مشاغل کم اهمیت مرتکب شده بود را تکرار نکرد. مساله اعتبار رسانه در انتخاب یک رسانه بسیار مهم است. به اعتقاد مک لوهان رسانه همان پیام است.

هنوز خیلی از ما از این اصطلاحات استفاده می کنیم، مثلا می گوییم تلویزیون گفت، رادیو گفت روزنامه گفت و … این عارات یعنی خود این رسانه ها برای ما هویت دارند.

بیشتر بدانید: برای کسب اطلاعات بیشنر در مورد بیلبورد در مشهد، تاریخچه بیلبورد و استرابورد و اجاره بیلبورد به این صفحات مراجعه کنید.

در حقیقت اعتبار یک رسانه به چه عوامل بستگی دارد؟

اعتبار یک رسانه به عوامل زیادی بستگی دارد اما صحت اطلاعات ارسالی در طول زمان و شکل ظاهری ارسال پیام هم از جمله عوامل اثرگذار در اعتبار یک رسانه است. نتیجتا آنکه در حوزه راه اندازی یک رسانه جدید همواره برندهایی که برای بار نخست بر روی آن می نشینند بسیار مهم هستند چرا که در فازهای بعد سایر برندها راحت تر به خود اجازه می دهند که از آن رسانه تبلیغاتی استفاده کنند.

مناطق مناسب برای نصب استرابورد:

استفاده از مکان مناسب برای برقراری ارتباط با مخاطب به منظور ارائه و تبلیغ هر نوع محصول بسیار دارای اهمیت است.

همچنین در مکان‌یابی و یا آسیب‌شناسی مکان‌های موجود تبلیغات شهری به غیر از مسائل کالبدی و زیبایی‌شناسانه به مسائلی چون سطح اجتماعی- اقتصادی مخاطبین و عملکرد و کاربری‌ های غالب منطقه شهری و ارتباط آن با سایر نقاط شهر مسئله ای حائز اهمیت است.

نصب این سازه تبلیغاتی بیشتر در مناطق داخلی سطح شهرتآثیر گذار می باشد، که از جمله این مناطق شامل: چهارراه های اصلی، میادین شهر، بزرگراهها، حاشیه خیابان و… می باشد.

ابعاد استرابورد:

ابعاد اسمی این سازه ها ۳ متر × ۴ متر است ولی ابعاد واقعی چاپ و نصب بنر در سازه های اجرا شده در سطح شهر تهران ۲٫۸۰ × ۳٫۸۰ است. ارتفاع این سازه ها از زمین حدود ۶ متر است.

اجزاء استرابورد:

استرابوردها نیز همانند سایر سازه های تبلیغات محیطی از اجزاء مختلفی تشکیل شده است که اجزاء آن عبارتند از:

  • فک بالا و پایین برای ثابت نگه داشته بنر
  • گیره های ثابت کننده بنر در سمت راست و چپ
  • ستون اصلی سازه که در وسط قرار دارد
  • پلیت و فوندانسیون کف
  • نردبان تردد پشت سازه
استرابورد

کانون آگهی و تبلیغاتی واژه گستر با همکاری شرکت سیما آرا

لطفا جهت دریافت لیست آپدیت شده با شماره 09121553166 تماس بگیرید؛ نماینده و پیمانکار استرابورد و بیلبوردهای شهرداری

تماس با ما

تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی صدا و سیما ، خیابان مهری ، بن بست سوسن یکم ، پلاک 15 ، واحد 9

دفتر مرکزی : 70 100 220

تلفن کارگاه :  69 95 26 44

همراه : 3166 155 0912       مهدی حاجی اسماعیلی