شنبه , 30 تیر , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

خانهاجاره بیلبورد

اجاره بیلبورد

اجاره بیلبورد

زمانی که اسمی از اجاره بیلبورد می آید، بدون شک تمام ذهن ها به سمت تبلیغات محیطی کشیده می شود؛ تبلیغات محیطی تمام تبلیغات فضای آزاد را شامل می شود.این گونه تبلیغات تمام آگهی های روی بدنه تاکسی ها و اتوبوس ها، کیوسک ها و … را شامل می شود. شاید فکر کنید که این تبلیغات قدمت زیادی ندارند اما از زمان های دور استفاده از تبلیغات محیطی و این شیوه بسیار مرسوم بود. مصریان باستان در زملن های قدیم حساب های مالی خود را روی دیوار ترسیم می کردند و این به این معنی است که از شیوه تبلیغات محیطی برای انتقال پیام خود به دیگران استفاده می کردند.

بیلبورد چیست؟

نام  بیلبورد که به زبان می آید، تمام ذهن ها به سمته تابلو های بزرگ نورپردازی شده ای می رود که بر روی پایه هایی با ارتفاع زیاد در مکان های پر رفت و آمد نصب شده اند و از مسافت های دور قابل مشاهده هستند.

اجاره بیلبورد
یک بیلبورد تبلیغاتی در سال 1940 در مرلبورن استرالیا

اجاره بیلبورد

تبلیغات در هر  کشوری بنا به مقررات آن کشور به سبک های مختلفی انجام می شود و هر ابزاری که بتواند مشتریان را به سمت شما بکشناند، تا هنگام خرید مشتری  نوعی آگاهی از برند به او بدهد شامل تبلیغات می شود.

تبلیغات بیلبورد فرآیند استفاده از تبلیغات چاپی و دیجیتالی در مقیاس بزرگ برای بازاریابی و جذب مشتری برای یک برند، محصول، خدمات و … است. بیلبوردها معمولاً در مناطقی که ازدحام جمعیت در آن زیاد است نصب می شوند؛ مانند امتداد بزرگراه ها و شهرها، به همین دلیل  رانندگان و عابران بسیاری در طول مسیر خود آن ها را مشاهده می کنند.

تمام کارهایی که برای تبلیغات صورت می گیرد، برای کسب آگاهی مخاطبان از برند و محصول مده نظر شماست. اجاره بیلبورد تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه هایی است که به شما کمک شایانی در نمایش و معرفی برند خود به مخاطبان می کند، زیرا این بیلبورد ها خاموش شدنی نیستند و همیشه در معرض دید عموم هستند. مجموعه واژه گستر یکی از فعالان این عرصه است که در امر اجاره بیلبورد می تواند شما را یاری کند و کسب و کار شما را رونق بخشد.

هزینه اجاره بیلبورد

هزینه اجاره بیلبورد به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به موقعیت جغرافیایی بیلبورد شما، منطقه ای که بیلبورد در آن نصب می شود، میزان کل بازدید و افرادی که تبلیغات شما را می بینند بستگی دارد؛ تمام این عوامل در تعرفه اجاره بیلبورد تاثیر گذار هستند و این نکته را باید بدانید که هزینه تبلیغات بیلبورد به صورت ماهیانه دریافت می شود.

اجاره بیلبورد
اجاره بیلبورد یکی از راه های تبلیغاتی مهم

نکته مهم در اجاره بیلبورد

اگر به دنبال اجاره بیلبورد یا استرابورد هستید، بهترین گزینه برای شما واژه گستر است. اگر از نمونه کار های مجموعه واژه گستر در بخش اجاره بیلبورد دیدن کنید، مشاهده می کنید که تمام بیلبورد ها با طرح های خاص و بسیار جذاب طراحی شده اند؛ خلاقیت در طراحی مهم ترین نکته ای است باعث جذابیت بیش از پیش یک بیلبورد تبلیغاتی می شود.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر در مورد تعرفه استرابورد و بیلبورد در مشهد و مشاهده تعدادی از نمونه کار های می توانید به این صفحات مراجعه کنید.

اجاره بیلبورد واژه گستر

مجموعه واژه گستر همواره آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تبلیغات  به مشتریان عزیز است. اگر می خواهید به کسب و کار خودتان رونق ببخشید و تحولی شگفت در آن ایجاد کنید، بهترین گزینه برای شما واژه گستر است. واژه گستر با کادری مجرب و بهره گیری از متخصصان حوزه تبلیغات، بهترین خدمات را به به شما ارائه می دهد.

شما می توانید از طریق تماس با متخصصان مجموعه واژه گستر، از مشاوره های این مجموعه استفاده کنید و آن ها بهترین گزینه برای تبلیغات را پیش روش ما قرار می دهند. مجموعه واژه گستر با دارا بودن محوطه وسیعی که در بهترین نقاط از نظر تردد است، این نوید را به شما می دهد که تبلیغات شما را که از طریق اجاره بیلبورد برای مردم به نمایش داده می شود با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.