یکشنبه , 30 اردیبهشت , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

خانهاجاره استرابورد

اجاره استرابورد

اجاره استرابورد

امروزه تبلیغات نقش پررنگی را در دیده شدن برندها و محصولاتشان ایفا می کنند، حال این تبلیغات می تواند در مدل های مختلفی چه در فضای مجازی و چه به صورت تبلیغات محیطی انجام شود. بی شک هر شخصی در طول روز با تعداد زیادی از انواع تبلیغات محیطی برخورد دارد که برخی از آن ها نظر فرد را جلب می کند و در ذهن شخص نقش می بندد. استرابورد یکی از شیوه های تبلیغاتی مدرن می باشد که از آن استفاده های بسیاری می شود.
استرابورد، بهترین گزینه برای تبلیغات شما می باشد و جایگزینی مناسب به جای بیلبورد محسوب می شود. شما از طریق اجاره استرابورد می توانید برند و محصولات خودتان را به مردم معرفی کنید که بر خلاف بیلبورد، هزینه کمتری دارد و در هر نقطه ای که بخواهید، به دلیل اندازه مناسبی که دارد امکان نصب آن وجود دارد. در این بخش قصد داریم شما را با استرابورد این ابزار تبلیغات محیطی بیشتر آشنا کنیم.

استرابورد چیست؟

استرابورد نوعی استند تبلیغاتی است که اولین بار، چند سال پیش توسط شهرداری تهران برای اکران و اطلاع رسانی موضوعات فرهنگی مورد استفاده قرار گرفت. بیلبورد و استرابورد شباهت بسیاری به یکدیگر دارند و فقط در سایز و اعاد با یکدیگر متفاوت می باشند. استرابورد یکی از جدیدترین شیوه های تبلیغات محیطی می باشد که جایگزین بسیار خوبی برای بیلبورد محسوب می شود. این ابزار بنر تبلیغاتی شما را برای عموم مردم به نمایش می گذارد و مخاطبان از آن استفاده می کنند.

تبلیغات محیطی آدامس
تبلیغات استرابورد آدامس

مزیت های اجاره استرابورد

  • معرفی و ارائه پیش زمینه درمورد محصول به مخاطبان
  • رونق کسب و کار شما
  • معرفی برند شما به مخاطبان
  • مقرون به صرفه بودن نسبت به اجاره بیلبورد
  • کارایی بیشتر نسبت به بیلبورد به دلیل اندازه مناسبی که دارد در هر نقطه ای قابل نصب می باشد.
  • و …
تبلیغات استرابورد مسواک
تبلیغات محیطی استرابورد در سطح شهر

تعرفه اجاره استرابورد

تبلیغات محیطی از جمله استرابورد، یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی حال حاضر می باشد که بسیار سودمند است. اجاره استرابورد می تواند کمک چشم گیری در دیده شدن برند شما داشته باشد و از طریق آن یک گام از سایر رقبای خود پیشی بگیرید.
تعرفه اجاره استرابورد بسته به نوع سفارش و همچنین مکانی که نصب می شود متفاوت می باشد. شما برای آگاهی از نحوه قیمت گذاری تابلوهای استرابورد، می توانید با مجموعه واژه گستر تماس بگیرید تا مشاوران مجموعه به بهترین نحو ممکن شما را در جریان تمام جزئیات قیمتی قرار دهند.

با ما تماس بگیرید