شنبه , 30 تیر , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

خانهتبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

شرکت واژه گستر با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه تبلیغات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینستاگرام، به عنوان یکی از پیشگامان در اجرای تبلیغات و مدیریت تبلیغاتی مطرح است. ما با تلاش، تخصص و تجربه خود در این زمینه، به هدف اصلی خود یعنی بهبود کسب و کارهای مشتریان از طریق راهکارهای تبلیغاتی موثر، پایبند بوده‌ایم.
حتما این جمله معروف را همه شنیده‌اید که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد، با مشاوره و همراهی با تیم واژه گستر شما میتوانید در زمان مناسب و در جای مناسب حضور داشته باشید چرا که مهمترین عامل در تبلیغ شناخت رفتار و احوال مخاطب است که بدانیم تبلیغ خود را در چه جایی و چه زمانی انجام دهیم که مشاوران تخصصی واژه گستر طی سالها تجربه و بررسی و آنالیز پیج‌های تبلیغاتی میتوانند شما را در این زمینه راهنمایی و هدایت کنند.

تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات در اینستاگرام

هزینه تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام:

شرکت واژه گستر طرف قرارداد با بیش از 1300 پیج پاپلیک (تبلیغاتی) اینستاگرامی و تلگرامی و بیش از 100 بلاگر مطرح کشور بصورت مستقیم و بدون واسطه امکان وایرال کردن پست و استوری شما عزیزان را در بازه‌های زمانی مشخص بصورت همزمان و ارائه گزارش روزانه را دارد. (وایرال کردن در بازه‌های زمانی مشخص بصورت همزمان باعث جوابدهی خیلی بیشتر در تبلیغات خواهد بود)

  • هزینه تبلیغات استوری در پیج‌های اینستاگرام گرید B: هر هزار ویو 15 هزار تومان
  • هزینه تبلیغات استوری در پیج‌های اینستاگرام گریدA: هر هزار ویو 25 هزار تومان
  • بلاگرها نسبت به گرید بلاگر از حدود 5 میلیون تومان تا 150 میلیون تومان
  • هزینه تبلیغات در تلگرام هر یک هزار ویو 12 هزار تومان
  • پیج‌های تعرفه‌ای در اینستاگرام، هزینه تبلیغات پست گذاری بصورت استعلامی

در صورت نیاز با مشاوره با شماره‎‌های 220100700-09121553166 تماس بگیرید

 

 

خدمات واژه گستر در حوزه تبلیغات در اینستاگرام
خدمات واژه گستر در حوزه تبلیغات در اینستاگرام

خدمات تبلیغات در اینستاگرام :

در واژه گستر، ما ارائه خدمات گسترده‌ای در زمینه تبلیغات و مدیریت تبلیغاتی داریم. این خدمات شامل انواع تبلیغات گروهی و گسترده اینستاگرام و تلگرام، مدیریت کوچینگ تبلیغاتی، مشاوره تبلیغاتی در زمینه برندینگ و اجرای تبلیغات موثر و هدفمند، ادمینی اینستاگرام، تولید محتوا و سناریو نویسی و همچنین همکاری با بلاگرها و اینفلوئنسرها برای اجرای تبلیغات بلاگری است. تیم ما از افرادی با تخصص و تجربه در زمینه تبلیغات تشکیل شده است که با استفاده از رویکردهای نوآورانه و استراتژی‌های موثر، برندها را در بهبود کسب و کارشان همراهی می‌کنند.

 

تمایز ما:
یکی از نقاط قوت واژه گستر، همکاری مستقیم و غیر مستقیم با بیش از صد بلاگر و اینفلوئنسر مطرح است که این امکان را به ما می‌دهد تا بهترین بلاگرها و اینفلوئنسرها را برای هر برند و صنعت انتخاب کرده و تبلیغات موثرتری را برای مشتریانمان ارائه دهیم.
واژه گستر با تکیه بر تجربه، تخصص و تعهد خود، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های تبلیغاتی در بازار، به مشتریان خود خدمات متمایز و موثر ارائه می‌دهد. هدف ما همواره بهبود کسب و کارهای مشتریان از طریق راهکارهای تبلیغاتی نوین و کارآمد است. انجام هزاران پروژه تبلیغاتی موفق در رزومه کاری ما عامل اعتبار و اعتماد کسب و کارها به ماست.

 

تبلیغات اینستاگرام
تبلیغات اینستاگرام

پلتفرم اینستاگرام بهترین مکان برای تبلیغات شما

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی جهان است که بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. این شبکه اجتماعی به تصاویر و ویدئوهای کاربران اجازه می‌دهد تا با اشتراک گذاری محتوای خود با دیگران ارتباط برقرار کنند.

ویژگی‌های برجسته تبلیغات در اینستاگرام :

۱. پست‌های تصویری و ویدئویی: اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا پست‌های تصویری و ویدئویی با کیفیت بالا را به اشتراک بگذارند، که این امکان به تبلیغ‌دهندگان اینترنتی اجازه می‌دهد تا محتوای جذابی را ارائه دهند.

۲. استوری‌ها: این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا عکس‌ها و ویدئوهای کوتاه را به صورت موقت به اشتراک بگذارند. این امکان به تبلیغ‌دهندگان اینترنتی امکان می‌دهد تا محتوای دینامیک و جذاب را به کاربران خود ارائه دهند.

۳. استوری‌های زنده (live): این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدئوهای زنده را به اشتراک بگذارند. تبلیغ‌دهندگان اینترنتی می‌توانند از این ویژگی برای ایجاد رویدادها و تبلیغات زنده استفاده کنند تا با مخاطبان خود در ارتباط باشند.

 

چه نوع تبلیغی در اینستاگرام بازدهی بهتری دارد؟

قبل از هر چیزی شما باید بدانید هدفتان از تبلیغ چیست؟ برای اینکه بهتر متوجه موضوع شوید ابتدا انواع تبلیغات در اینستاگرام را توضیح میدهیم.

1- تبلیغ بازدیدی: در این نوع تبلیغ افراد صرفاً به دنبال ویوی استوری و یا پست خود هستند و دلیل اصلی تبلیغ، دیده شدن است و نه فروش.

2- تبلیغ تعرفه‌ای: که این نوع تبلیغ خودش به سه نوع تبلیغ گروهی (گسترده) و تبیلغ اینفلوئنسری و تبلیغ بنری تقسیم میشود که به تشریح هر کدام در ذیل میپردازیم. در این نوع تبلیغ افراد نه تنها به دنبال دیده شدن هستند بلکه هدف اصلی آنها فروش محصول و یا خدمات است.

-تبلیغ گروهی(گسترده): دراین نوع تبلیغ شما یک بنر با محتوای جذاب آماه میکنید و آن بنر در استوری و یا پست گروه وسیعی از بلاگرها که با هم ایجاد کمپین کرده‌اند قرار می‌گیرد.

-تبلیغ اینفلوئنسری: در این نوع تبلیغ اینفلوئنسر با تکیه بر تجریه و مهارت خود در جذب مخاطبش کسب و کار شما را معرفی میکند و شما فقط نکات کلیدی را در مورد محصول و یا برند خود به بلاگر میگویید تا در معرفی، آنها را به مخاطبین ارائه دهد.

– تبلیغ بنری: در این نوع تبلیغ بلاگر خودش سناریو و گویشی برای تبلیغ شما ندارد و فقط بنر آماده شده شما را در صفحه اینستاگرام خود قرار میدهد.

با توجه به نکاتی که در مورد انواع تبلیغ گفته شد شما میتوانید در انتخاب نوع آن بهتر تصمیم بگیرید.البته این موضوع بسیار بستگی به کسب و کار و نوع پیج شما دارد که در این زمینه میتوانید از مشاورین ما کمک بگیرید.

 

تعرفه تبلیغ در اینستاگرام:
بر اساس نکاتی که قبلا در مورد انواع تبلیغ گفتیم تعرفه تبلیغ بازدیدی بر اساس تعداد ویویی که مدنظر شماست مشخص میشود و در تبلیغ تعرفه‌ای بستگی به پیجی که شما برای تبلیغ انتخاب میکنید دارد هر بلاگر تعرفه خاص خودش را دارد که این هم بسته به تعداد فالوئر و اعتبار بلاگر متغیر است.

 

مزایای تبلیغات در اینستاگرام و روش‌های موثر برای اجرای آن

در دنیای امروزی که رقابت بین کسب و کارها بیشتر از هر زمان دیگری است، استفاده از روش‌های تبلیغاتی موثر برای جلب مشتریان و توسعه کسب و کارها بسیار حائز اهمیت است. یکی از پلتفرم‌هایی که به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا به جمعیت گسترده و پویایی ارتباط برقرار کنند، اینستاگرام است. در این مقاله، به بررسی مزایای تبلیغات در اینستاگرام و روش‌های موثر برای اجرای آن می‌پردازیم.

 

مزایای تبلیغات اینستاگرام
مزایای تبلیغات اینستاگرام

مزایای تبلیغات اینستاگرام:

1. دسترسی به جمعیت گسترده و جذب فالوور جدید:
اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه، یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی جهان است که به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا به جمعیت گسترده‌ای از مشتریان دست پیدا کنند. این دسترسی گسترده به مخاطبان، اینستاگرام را به یک پلتفرم تبلیغاتی بسیار قوی تبدیل کرده است که با تبلیغ مناسب در اینستاگرام میتوانید به فالوور هدف برسید که تیم تبلیغاتی ما به شما کمک خواهد کرد که از تبلیغ در پیجهای فیک و هدر رفت هزینه تبلیغاتی جلوگیری کنید.

2. هدف‌گذاری دقیق:
اینستاگرام امکان هدف‌گذاری دقیق بر اساس ویژگی‌های مختلفی از جمله سن، جنسیت، مکان جغرافیایی، علایق و رفتارهای کاربران را فراهم می‌کند. این امکان به شرکت‌ها کمک می‌کند تا تبلیغات خود را به دقت به مخاطبان مورد نظرشان ارائه دهند و نرخ تبدیل بالایی را ایجاد کنند. در این خصوص باید بگوییم که انتخاب نوع پیج و فعالیت بلاگر بسیار حائز اهمیت است. مهم تر از تبلیغ شناخت بازار هدف است که تیم تبلیغاتی واژه گستر در این زمینه میتواند شما را راهنمایی کند.

3. اعتماد سازی و اعتبار برند:
همکاری با اینفلوئنسرها که دارای اعتبار و اعتماد مخاطبان هستند، به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا ارتباط نزدیکتری با مشتریان خود برقرار کنند. اینفلوئنسرها با نقل و انتقال ارزش‌های برند و تجربیات مثبت باعث افزایش اعتماد مخاطبان به برند می‌شوند و تبدیل به سفیران برند می‌گردند. برای همین است که تبلیغات بلاگری امروزه خیلی حائز اهمیت است چرا که فالورهای بلاگر با اعتمادی که به آن بلاگر دارند از تبلیغاتی که انجام میدهد حمایت میکنند و نه تنها برند شناخته میشود بلکه فروش خوبی هم از محصول خود خواهد داشت.
4- مقرون به صرفه بودن:
برای بازگشت هزینه‌هایتان آماده باشید؛
با توجه به هزینه‌های هنگفت تبلیغات در انواع رسانه‌ها میتوان گفت که تبلیغات موفق در اینستاگرام به دلایلی که قبلا اشاره کردیم مقرون به صرفه است و هزینه‌ای که شما صرف تبلیغ میکنید اگر تبلیغ موفق و هدفمندی داشته باشید ظرف مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت. باید یادآوری کنیم که متاسفانه خیلی از کسب و کارها گرفتار دام‌های تبلیغاتی میشوند و هزینه تبلیغی خود را از دست میدهند که برای جلوگیری از این کار میتوانید قبل انجام تبلیغ با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت کنید. که تیم مشاوره واژه گستر با بررسی کسب و کار شما میتواند بهترین راه برای تبلیغ را به شما پیشنهاد دهد.

5- عدم نیاز به زیر ساخت:
در تبلیغات اینستاگرامی شما نیاز به زیرساخت قوی و یا پیج بزرگی ندارید بلکه با تبلیغات گروهی اینستاگرامی میتوانید به مرور برند خود را به افراد معرفی کنید و همزمان با انجام و تکرار تبلیغ به تقویت زیرساخت پیج و کسب و کار خود بپردازید.
برای این کار هم شرکت واژه گستر راه حلی بسیار خوبی دارد که حتی اگر خود شما با الگوریتم اینستاگرام آشنایی ندارید و توانایی اداره و مدیریت پیج اینستاگرامی را به اندازه کافی نداشته باشید ما با ارائه سناریوی جذاب و تولید محتوا و ادمینی پیج شما میتوانیم پیج شما با سرعت بالایی در مسیر الگوریتم اینستا قرار دهیم.

تبلیغات اینستاگرام
تبلیغات اینستاگرام

روش‌های موثر برای اجرای تبلیغات اینستاگرام:

1. ایجاد محتوای جذاب:
ایجاد محتوای جذاب و ارزشمند که باعث جذب توجه مخاطبان شود، اولین گام در اجرای تبلیغات موثر در اینستاگرام است. محتوایی که جذابیت بصری داشته باشد و به نیازها و علایق مخاطبان پاسخ دهد، موفقیت تبلیغات را تضمین می‌کند.

2. استفاده از استوری‌های تبلیغاتی:
استفاده از استوری‌های تبلیغاتی که به مدت محدود نمایش داده می‌شوند، امکان ایجاد فشار روی مخاطبان و افزایش ارتباط با آنها را فراهم می‌کند. استوری‌ها به عنوان یک ابزار اثرگذار در ایجاد حس فوریت و فشار بر مخاطبان شناخته می‌شوند و امکان ایجاد تعامل بیشتری با مخاطبان را فراهم می‌کنند.

3. همکاری با اینفلوئنسرها:
همکاری با اینفلوئنسرها که دارای جمعیت پایینی از مخاطبان هدف مورد نظر شما هستند، می‌تواند به افزایش اعتبار و توسعه برند کمک کند. اینفلوئنسرها با دسترسی به جمعیت خود و اعتماد مخاطبان، به شرکت‌ها امکان می‌دهند تا پیام‌های تبلیغاتی خود را به صورت موثر به مخاطبان منتقل کنند.

4. استفاده از مشاوره تبلیغاتی:
همکاری با تیم تبلیغاتی شرکت ما برای اجرای تبلیغات موثرتر و انتخاب بهترین راهکارها، باعث می‌شود که کسب و کارها شکست تبلیغاتی نداشته باشند و بهترین عملکرد را از تبلیغات خود داشته باشند. تخصص و تجربه اعضای تیم تبلیغاتی ما، از طریق مشاوره‌های تخصصی و تعیین استراتژی‌های مناسب، به کسب و کارها کمک می‌کند تا به روش‌های موثرتری برای تبلیغات خود دست یابند.

 

سخن پایانی اینکه استفاده از پلتفرم اینستاگرام به تبلیغ‌دهندگان اینترنتی امکان می‌دهد تا به جمعیت گسترده‌ای از مشتریان دسترسی پیدا کنند و از روش‌های موثری برای ارتباط با آنها استفاده کنند. استراتژی‌های مناسب در این پلتفرم می‌تواند به بهبود کسب و کارها کمک کند و رشد آنها را تسریع بخشد.