شنبه , 30 تیر , 1403

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

خانهسررسید رقعی

سررسید رقعی

سررسید رقعی

سررسید یک دفترچه یادداشت روزانه برای برنامه ریزی و نوشتن وقایع مهم روزانه است. در اصل سررسید یا سالنامه دارای صفحات تاریخ داری می باشد که هر صفحه به یک یا دو روز اختصاص داده شده است. سررسید رقعی یکی از قدیمی ترین و کاربردی ترین نوع سالنامه است. سایز سررسید رقعی تا حدودی مشابه سایز کاغذهای A5 می باشد.
ابعاد حدودی سررسید رقعی 14/5*21 سانتی متر می باشد. اگر می خواهید سالنامه ای کوچک و کاربردی برای تبلیغات خود چاپ کنید، سالنامه رقعی انتخاب مناسبی است. سررسیدهای رقعی به دلیل ابعاد مناسبی که دارند برای حمل در کیف بسیار سبک و راحت هستند. همچنین، امکان چاپ سالنامه رقعی در صفحات دلخواه و جنس و کیفیت متنوع امکان پذیر است.

ویژگی سررسید رقعی

ویژگی سررسید رقعی مشخصات
ابعاد 14/5*21
نوع جلد چرم طبیعی، چرم مصنوعی، گالینگور، سلفون، جیر
نوع صحافی دوخت، فنر
تعداد صفحات صفحات معمول سالنامه + امکان اضافه کردن صفحات گلاسه برای تبلیغات
جنس صفحات کاغذ تحریر 70 گرم کرم و سفید
نوع صفحات روزانه، دو روزه، هفتگی
نوع حک روی جلد طلاکوب، نقره کوب، داغی، لیزر روی پلاک
حداقل تیراژ 1000 عدد
امکان سفارش کش نگهدارنده و روبان
امکان چاپ اختصاصی
امکان چاپ لوگو یا برند روی جلد
قیمت چاپ سررسید رقعی 1401 تماس بگیرید
سررسید رقعی اختصاصی
چاپ سررسید رقعی اختصاصی

چاپ سالنامه رقعی 1403

برای سفارش چاپ سالنامه رقعی 1403 ابتدا باید نوع جلد، نوع صحافی، تعداد صفحات تبلیغاتی، امکانات جانبی و تعداد تیراژ آن را انتخاب کنید. سررسید رقعی دارای ابعاد مناسب و فضای کافی برای یادداشت های روزانه را دارد.
اگر می خواهید برای تبلیغات سال جدید نسبت به چاپ سررسید رقعی 1403 اقدام کنید، به صفحه نمونه کارهای واژه گستر مراجعه کنید. لازم به ذکر است امکان مشاهده نمونه کارهای واژه گستر به صورت حضوری نیز وجود دارد. با سفارش سالنامه رقعی از واژه گستر طی مدت زمان 15 روز سررسید اختصاصی خود را دریافت خواهید کرد.

بیشتر بدانید: شما می توانید برای آشنایی با مدل های مختلف سررسید اعم از سررسید اختصاصی، سررسید اروپایی و سررسید وزیری به این صفحات مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه قیمت گذاری این محصولات با مجموعه واژه گستر تماس حاصل فرمائید.

09123359875       اسماعیلی

قیمت سررسید رقعی 1403

قیمت سررسید رقعی نسبت به سررسید وزیری ارزان تر است. از طرف دیگر سررسید رقعی دارای سایز کوچک تر و فضای کافی برای یادداشت های روزانه می باشد. به همین خاطر سررسید رقعی نیز همانند سررسید وزیری از محبوبیت بالایی برای چاپ برخوردار است. هزینه چاپ سررسید رقعی اختصاصی با توجه به عوامل مختلفی همچون تعداد تیراژ، جنس جلد، نوع صحافی و … قیمت گذاری می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سررسید رقعی 1403 می توانید با کارشناسان واژه گستر تماس بگیرید.

انواع جنس سررسید رقعی

سررسید های از نظر جنس صفحات و جلد با یکدیگر تفاوت دارند و در این بخش قصد داریم شما را با چند مدل از انواع جنس جلد سررسید ها آشنا کنیم.

  • سررسید چرمی: سررسید های رقعی چرمی به دلیل زیبایی و جذابیت بالایی که دارند، جزو سررسیدهای پرطرفدار محسوب می شوند و دارای یک جلد انعطاف پذیر می باشند.
  • سررسید جلد ترمو: ترمو جنسی شبیه به چرم است، اما با این تفاوت که ضخامت کمتری نسبت به چرم دارد و هنگامی که لوگو، برند یا نوشته ای به صورت داغی بر روی آن حک می شود، باعث تغییر رنگ آن می شود که جلوه ای زیبا به جلد سررسید می بخشد. این مدل از سررسید ها نسبت به سررسیدهای چرمی از قیمت بالاتری برخوردار هستند.
چاپ سررسید رقعی
سررسید رقعی 1401

اهمیت سررسید در برندینگ

شما از طریق سفارش سررسید رقعی می توانید نام خود را در ذهن افراد بسیاری جاودانه کنید، همچنین از طریق چاپ لوگو، برند و بخشی از خدمات خود در سررسید، به برند خود ارزش و اعتبار داده اید و آن خود را همردیف شرکت های بین المللی قرار داده اید. شما با این کار باعث سبب می شوید زمانی که افراد قرارهای خود و یا یادداشت های خود را در سررسید یادداشت می کنند، ناخودآگاه برند شما را مشاهده کنند و در ذهن آنها برند شما به صورت ماندگار ذخیره می شود.

انواع سررسید از نظر داخله

  • سررسید روزانه: سررسید های روزانه به دو صورت پنجشنبه و جمعه باهم یا جمعه جدا چاپ می شوند و تاریخ یک روز در هر صفحه چاپ می شود.
  • سررسید دو روزه: در این مدل سررسید، هر دو روز هفته به صورت سطری یا ستونی در یک صفحه چاپ می شود.
  • سررسید هفتگی: در این مدل سررسید، روزهای هر هفته در دو صفحه چاپ می شود.
  • سررسید ماهانه: در سررسید ماهانه، روزهای هر ماه در یک صفحه چاپ می شود.