دوشنبه , 1 فروردین , 1401

مشاوره رایگان: 09121553166 | 02122010070 |

خانهچاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه

چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه

تقویم رومیزی با عکس دلخواه شما
تقویم رومیزی با عکس دلخواهتان

چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه! روز به روز با پیشرفت علم و تکنولوژی، فناوری های قدیمی تر جای خود را به تازه واردها می دهند. شرایط روز و بالا رفتن توقعات کاربران از ابزارها، باعث شده که تولید کننده ها، هرروز در حال بروز رسانی تولیدات خود مطابق با علایق آن ها باشند.

کالاهایی که نتوانند خود را با شرایط وفق دهند، عمر زیادی نخواهند داشت و به زوری زود فراموش می شوند. در این میان محصولی با نام تقویم رومیزی وجود دارد که از اوایل دوره ای که برای اولین بار ساخته شد، مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

تقویم رومیزی نیز از قاعده بروز شدن مستثنا نبود و با پیشرفت علم، روز به روز ارتقا یافت. این محصول پرکاربرد برای نشان دادن ایام سال و برنامه ریزی جهت کارهای روزمره بسیار مفید است.

حال یکی از جدید ترین امکاناتی که مجموعه واژه گستر برای مشتریان خود فراهم کرده است، چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه شما است که تاثیر زیادی در جذب مشتریان و جلب توجه آن ها دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با این محصول ویژه بیشتر آشنا کنیم.

چاپ تقویم اختصاصی

واژه گستر این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است که می توانند، تقویم رومیزی را با هر رنگ و مدلی که مورد پسند خودشان است سفارش دهند. واژه اختصاصی که در این مدل تقویم ها بکار می رود، به معنای واقعی کلمه اختصاصی است؛ یعنی شما هیچ محدودیتی برای سفارش در اندازه قاب، نوع رنگ، طراحی و … ندارید. تیم واژه گستر این نوید را به شما می دهد که شما یک سفارش کاملا اختصاصی خواهید داشت.

مزایای چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه

شرکت ها و صاحبان مشاغل، بیشتر از تقویم رومیزی به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند که در ادارات شما روی میز کاری هر شخصی به راحتی قادر به دیدن یک تقویم رومیزی هستید؛ همچنین باید به این نکته اشاره کرد که تقویم رومیزی به یک عضو جدا نشدنی از میز کار کارمندان تبدیل شده است.

مجموعه واژه گستر این امکان را برای مخاطبان عزیز خود فراهم کرده است که تقویم رومیزی را با عکس دلخواه خود با هر رنگ و زمینه که مد نظر خودشان است سفارش دهند تا افراد عادی نیز بتوانند از آن استفاده کنند. جدا از استفاده کاربردی این تقویم در نشان دادن ایام سال، عکس شما بر روی تقویم رومیزی مانند یک قاب عکس همواره در معرض دید خویشاوندان شما است و همیشه با دیدن آن به یاد شما می افتند.

تقویم رومیزی با عکس دلخواه به صورت فانتزی
تقویم رومیزی فانتزی

انواع مدل های تقویم برای سفارش چاپ عکس

شما برای چاپ عکس دلخواه خود بر روی تقویم، می توانید از دو نوع تقویم برای سفارش استفاده کنید: تقویم رومیزی و تقویم دیواری که هردو دارای مزیت های منحصر به فرد خود هستند.

مزیت تقویم رومیزی عکس دار

تقویم رومیزی همانطور که از اسمش پیداست، مناسب برای روی میز است و ابعاد کوچکتری نسبت به تقویم دیواری دارد. همچنین معمولا در کنار تقویم در این مدل ها از برگه های یادداشت استفاده می شود، که بسیار کاربردی است و برای کسانی که کارهای روزمره خود را یادداشت می کنند مثمر ثمر خواهد بود.

در ضمن چاپ آلبوم عکس در سال های اخیر مورد استقبال مردم عزیز قرار گرفته که مجموعه واژه گستر به دلیل عرضه کالاهایی با کیفیت طراحی و چاپ بالا، در این زمینه به یکی از بهترین ها تبدیل شده است.

مزیت تقویم دیواری عکس دار

تقویم دیواری در ابعاد بزرگ تری نسبت به تقویم رومیزی چاپ می شود، به همین دلیل عکس هایی که در این کدل از تقویم ها چاپ می شود بزرگ تر هستند و از دید بهتری برخوردار هستند. این مدل از تقویم ها برای کسانی که می خواهند عکسی در ابعاد بزرگ تر داشته باشند و یا به دلیل نداشتن میز کار در منزل، می خواهند تقویم را روی دیوار نصب کنند بهترین گزینه محسوب می شود.

باید به این نکته نیز اشاره کزد که تقویم رومیزی چوبی در مقایسه با سایر مدل های تقویم از زیبایی ویژه ای برخوردار است که همگان را به سمت و سوی خود می کشاند و بیش از 60% فروش تقویم های رومیزی مجموعه واژه گستر را به خود تعلق داده است.

تقویم رومیزی با عکس دلخواه زیبا
تقویم دیواری با عکس دلخواه

چاپ تقویم رومیزی با عکس دلخواه 1401

هر سال، در روزهای پایانی سال شرکت ها، صاحبان مشاغل و خانواده های عزیز برای آشنایی هرچه بیشتر مردم با محصول مورد نظر خود و یا استفاده از تقویم به عنوان یک قاب عکس زیبا، اقدام به سفارش تقویم می کنند.

این تقویم که برای شرکت ها و ارگان ها عموما به شکل رومیزی و برای خانواده ها در هر دو شکل یعنی رومیزی و دیواری تولید می شود، جدا از این که نشانگر ایام سال است، می تواند کارمندان عزیز را در برنامه ریزی کارهای روزانه کمک کند.

مجموعه واژه گستر اعلام می کند که آماده عقد قرار داد جهت چاپ تقویم رومیزی 1401 برای مشتریان عزیز است. برای آگاهی بیشتر می توانید با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید.

 

 

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر درمورد چاپ تقویم رومیزی و نمونه کارهای تقویم رومیزی 1401 واژه گستر، می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

نمونه تقویم رومیزی با عکس دلخواه
تقیم رومیزی با عکس دلخواهتان

مدل های قابل شخصی سازی در تقویم اختصاصی

  • نوع کاغذ استفاده شده
  • نوع پایه تقویم (سخت، غیر سخت)
  • ابعاد صفحه و تقویم
  • تعداد صفحات تقویم
  •  چیدمان رنگ بر حسب سلیقه
  • انتخاب مدل تقویم ( چوبی، فلزی، مقوایی و…)

قمیت تقویم رومیزی 1401

با توجه به نوسانات قیمت در کشور عزیزمان و واردات کاغذ های تقویم که مستقیما از کره صورت می گیرد و همچنین به دلیل بالا بودن قیمت دلار هزینه این تقویم های رومیزی نیز نسبت به قبل بیشتر شده است و نمی توان قیمت ثابتی را برای کالاها در نظر داشت. شما می توانید برای کسب اطلاعات در مورد قیمت محصولات واژه گستر با این مجموعه تماس بگیرید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

نحوه سفارش تقویم رومیزی با عکس دلخواه خود

افرادی که ساکن تهران هستند می توانند به صورت حضوری به مجموعه واژه گستر مراجعه کنند تا مشاوران ما آن ها را راهنمایی کنند و سفارش خود را نهایی کنند.

یا اگر به هر دلیلی چه افرادی که در تهران زندگی می کنند و چه کسانی که در استان های دیگر زندگی می کنند، نمی توانند به مجموعه مراجعه کنند، واژه گستر این امکان را برای مشتریان عزیز قرار داده است که نمونه کارهای خود از تقویم رومیزی را برای مشتریان عزیز در هر نقطه از کشور که باشند از طریق پست ارسال می کند.

بعد از مشاهده نمونه کارها، مشتریان عزیز می توانند، عکس های مورد نظر خود را که برای چاپ انتخاب کرده اند برای تیم واژه گستر ارسال کنند و سفارش خود را نهایی کنند. مجموعه واژه گستر در سریع زمان ممکن بعد از بررسی درخواست شما شروع به چاپ محصول می کنند.

کسب آگاهی: تقویم رومیزی اداری یکی دیگر از مدل های تقویم رومیزی است که شما می توانید با مراجعه به این صفحه از آن بهره مند شوید.

نمونه تقویم رومیزی با عکس دلخواه
تقویم رومیزی زیبا با عکس دلخواه

واژه گستر همواره در تلاش است تا بهترین ها را برای شما به ارمغان بیاورد

سوالات متداول

چرا واژه گستر بهترین گزینه برای انتخاب است؟

مجموعه واژه گستر با تجربه فراوانی که در حوزه چاپ و تبلیغات دارد و همچنین بهره گیری از متخصصان این حوزه برای بهبود هرچه بهتر فرآیند تولید، همواره در تلاش است تا بهترین ها را برای مشتریان عزیز خود فراهم کند. دقت در کار، قیمت مناسب، کیفیت مناسب، استفاده از بروز ترین متدهای روز دنیا و ... عواملی هستندکه باعث شده اند تا واژه گستر جزو بهترین ها باشد. راحتی مشتریان و همچنین رضایت آن ها، همیشه سرلوحه کارهای مجموعه واژه گستر است و می کوشد تا در این زمینه هر روز بیش از پیش رضایت آن ها را جلب کند.

قیمت محصولات چگونه حساب می شود؟

شما می توانید به صورت اینترنتی در قسمت ثبت سفارشات وب سایت واژه گستر، اطلاعات مربوط به خود وتمام متریال های استفاده شده در ساخت تقویم مانند: کاغذ، نوع پایه، قاب، ابعاد صفحات و ... همه در قیمت نهایی آن تاثیر گذار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و نحوه قیمت گذاری محصولات با مجموعه واژه گستر تماس بگیرید.

طریقه ثبت سفارش؟

جهت ثبت سفارش تقویم رومیزی، شما می توانید از طریق وب سایت، به صورت تلفنی و مراجعه حضوری اقدام به ثبت سفارش کنید تا مشاوران ما قبل و بعد از سفارش شما را راهنمایی کنند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

با ما تماس بگیرید